• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PŠENICA sjetva/žetva 2016-2021

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
599
Ne znam kad bi bilo najbolje prskati preventivno protiv bolesti, ne bi htio pre rano ili da čekam prve znakove bolesti i pjegavosti pa poprskat
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Danas sam i ja šubnio drugu prihranu 170kg/ha. Još ostaje prskanje nakon ovih snjegova i pm što najvaljuju, taman smontirao prskalicu kad počinju minusi. 😂

Sekator uglavnom i nešto malo Biathlona za korove. Priaxor za bolesti u prvoj turi.
Sekatora i Biathlona mi ostalo nekih starih zaliha pa da to skucam, taman ima za 25ha. Do sada sam koristio Duett Ultra u prvom prskanju, ali ove godine idem probati Priaxor, isto je od BASFa, a jeftiniji skoro 200kn/ha
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Bit će i na kraju osim neke da ne velim..
Inače zemlja je jako dobra, ima zalihu kalija a i dobru opskrbljenost fosforom, ph 4.8 ali humus je porazavajući 0.86...uvjiek dobro rodi.
Ostalo sjemena pa je tu potrošeno.

.... u tijeku je druga prihrana.
 
Posljednje uređivanje:

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Kako si zadovoljan s Amicus om?
Kvalitete i prinos?
Mene nije baš obradovao osim da nisam vidio ljepše sjemensko zrno i doradu, radilo se o prvoj reprodukciji.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh