• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PŠENICA sjetva/žetva 2016-2021

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Naravno da na to idu dvije zaštite,jedna u 4 mj.nekom jeftinijom varijantom a u cvatnji Prosarom i prinosi su u prosjeku 7 do 7.5 tone po hektaru, znači negdje više negdje manje. Inače sam iz okolice Zeline i da nemam više od 5 po hektaru nikad ju nebi sijao. Prošle godine je kraljica bila protein 15 a BC Darija 14.4,prinos kak sam napisao. Ove godine imam 7 hektara Greindora RWA
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
596
Lijepo je krenula, jel ima trave, kod mene ima niknula je ima onako 2 listića pa ne znam kad bi bilo najbolje poprskati kupio sam Tornado Forte
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Vidim javljaju, no daleko je malo srijeda. Do utorka ujutro pricekam. Ionako nemam puno pa razbacam dopodne ako treba.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
I moja dobila prvu prihranu,150 kg na ral...kažu neku jaču kišu u srijedu a i sad je još na par mjesta mekano pa da se obavi.
 

Prilozi

  • 20200224_124308.jpg
    20200224_124308.jpg
    264.4 KB · Pregleda: 36

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
596
Ja sam prskao sa tornado forte ali sa njim se prska do kraja busanja
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,867
A sa cim najpovoljnije prskati od trave??

Ima jeftinih herbicida poput Lancelota, Mustanga... pokrivaju većinu širokolisnih. Ovisi koje korove oćeš suzbit.
Malo bolje rješenje Sekator a još bolje Husar ima i drugih u tom rangu cijene npr. Pallas..
Možda najjači a s time i najskuplji Axial koju suzbija sve uskolisno ali ne i širokolisne korove, treba mu partner.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh