• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PŠENICA sjetva/žetva 2016-2021

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Uzeo sam duett, otopio bi 75 kila, to bi bilo nekih 6-7%
Valjda nece smanjit djelovanje fungicida
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Jel bi se smjela ova psenica oprskati sa Sekatorom u ovoj fazi?
Sijana je oko Bozica i nekako sam ju zaboravio oprskati protiv trave, pa ne znam jel bi joj sad naskodio herbicid?
Ima vec gdje koju vlat, a ima i travice malo. 20200504_170407.jpg
20200504_170441.jpg
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Sme sekatorom slobodno
Znaci mogu s herbicidom, malo me strah da ju nebi sprzio kad je dosta velika.
A i koliko ce doci otrova do trave, pitanje je, kad je psenica zatvorila redove.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Dobar postotak 👍, ja bum s 10% i fungicid.
Ja sam sinoć dio sa 10% i fungicid, drugi dio večeras ako ne bude kiša.


@bhorv dali kod 20% bude spaljenog po vrhovima lista, nisam nikada više išao od 12-13%
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Jel se smije mješat otopina ure sa prosarom? jel radio netko to? išel bi sad s prosarom kad se sklasa, a neznam jel bu to smanjilo djelovanje prosara?!
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Bomba, jel ti se isplati sa AmExtra ići. Otkad je Danon ga preuzeo je dosta poskupio.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
U zimi je nabavljen po nešto boljoj cijeni pola, a pola ide Zakeo Xtra što je ista stvar.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh