• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Puhači

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Zanima me razlika između ova dva.
Bg50 bi bio oko 1600kn bez povrata pdv-a, dok bg56 kod nas bi dobio za oko 2000 kn s pdv-om.
Ne igra mi koja stotina gore dolje ali koliko vidim tehnicki podatci su isti manje vise.
 

Antonov

Novi član
Tu od
15 Sij 2018
Poruka
24
Sad je već kasno, ali BG 50 u Srbiji dođe 1496 kn, -10 % na gotovinsko plaćanje i -20 % PDV-a, što ispadne 1047 kn.

Nego, kako si zadovoljan s BG 86?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Nisam do sad radio s puhacima pa nemam s cim usporedit ali ovaj ispunjava sva moja ocekivanja, i vise.
Dvije mlaznice sam dobio, okruglu i plosnatu, lagan za upalit, zakljucavanje gasa u vise polozaja.
Jedino ga osjetim u ruci nakon nekog vremena.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Za strane drzavljane neke trgovine vracaju pdv. Treba ti putovnica, u trgovini ti naprave papire za povrat, prijavis na njihovoj carini i iduci put kad ides preko granice podignes novac u trgovini.
 

Antonov

Novi član
Tu od
15 Sij 2018
Poruka
24
Nisam do sad radio s puhacima pa nemam s cim usporedit ali ovaj ispunjava sva moja ocekivanja, i vise.
Dvije mlaznice sam dobio, okruglu i plosnatu, lagan za upalit, zakljucavanje gasa u vise polozaja.
Jedino ga osjetim u ruci nakon nekog vremena.

Osjetio bi i lakši model u ruci nakon nekog vremena. Kombinacija vibracija i mase.

kak to izvesti

Dođeš u trgovinu, tražiš da ti ispune formular o povratu PDV-a, kupiš proizvod, odeš na srbijansku carinu, prijaviš se s dotičnim formularom, dobiješ žig i izađeš iz Srbije. Možeš se vratiti u Srbiju odmah, ali bez proizvoda kojeg si kupio (ostaviš ga nekome); te se vratiš natrag u trgovinu s istim formularom na kojem si dobio žig i dobiješ povrat navedenog iznosa od 20 %. Može i osobna iskaznica, mada je lakše s putovnicom.
 
Tu od
21 Ruj 2019
Poruka
31
Pozdrav !
Nemam baš nikakvih iskustva sa puhačima a trebat ću jednog jer održavam zelenu površinu
za jednu firmu.
Travu koju traktorić izbaci trebao otpuhati da nije na asfaltu ili stazi.
Razmišljao sam puno kupiti akumulatorski ili na benzin nemam puno vremena do prve košnje a još nisam odlučio.
Ima tko iskustva sa tim strojevima ?
Hvala!
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Ima li neko iskustvo sa el. duvačima-usisivacima lišća. Ako ima neka pise, i koju marku ima... Treba da kupim jedan, ima ih po ovih prodavnica od 40 do 100e na elektricni pogon. Ovi motorni su skupi 180-500e
 

Najnoviji postovi

Na vrh