• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva i t.d.

Zoki ticić

Aktivni član
Pridružen(a)
19 Stu 2012
Poruka
2,702
Vitlo je uniforest 5t, ugasio bi ga bez problema ali i prilično potegne. Nisam probao sa drugim vitlima raditi ali dovuče sa sajlom a na kotačima ne bi krenuo.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk

Dongfeng

Aktivni član
Pridružen(a)
9 Tra 2013
Poruka
1,199
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=pU5vmWNWm7w[/YT]

Kod nas potpuno drugacija situacija na terenu u odnosu na stanje kod Zokija.

Dongfeng

Aktivni član
Pridružen(a)
9 Tra 2013
Poruka
1,199
Bila je kabina, vec se sva pomotala u sumi pa je skinuli. Inace je nekako visoko napravljena pa nigdje proci sa njom, a da se ne zapne.

Marko355

Aktivni član
Pridružen(a)
16 Lip 2008
Poruka
3,370
Za ništa posebno. Stare šljive, dosta suhih i loših. Imaš veliko dvorište, a ne možeš se okreniti u njemu.
Ovo unutar žice će najvjerojatnije ostati čisto, možda koja mlada voćka bude posađena, a ovo izvan žice poorati i pridružiti postojećoj oranici.
Kupio sam tu kuću i još to sve dotjerujem u red i uređujem po svom ukusu i željama.

damirko

Član
Pridružen(a)
15 Kol 2016
Poruka
428
I sam volim kad ima mjesta i kad se moze lako odrzavat uredno. Tu sad pustis 50 kokosi i milina za vidjet kako ceprkaju po velikom prostoru.

Marko1986

Član
Pridružen(a)
12 Ožu 2009
Poruka
396
Ako imas mogucnosti ostavi to sljivovo drvo za dimiti meso na njemu. Po meni najbolji dim daje

maratonac73

Novi član
Pridružen(a)
6 Velj 2019
Poruka
1
Poštovane kolege, mene interesuje vaše iskustvo i ako ga imate što se tiće kvalitete sajli od HAASE Austrija...
Hvala...

Na vrh