• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
Lijepo si to nakrkao, kojih je dimenzija ta prikolica, koliko je drva na njoj u prostornim metrima?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Prva ili druga? Prva je 125x210x60
Druga je 1.8x3x1

U prvoj vozim 2,5m kada je ovako nakrcano a u drugoj preko 7m zavisi kako slozim
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
Krumpi,što nije prva prikolica 150x200,tako je moja od labinca?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
C4219692-7023-4440-8DD6-E0B1AED979AC.jpeg

Ne, ova je original goldoni ali uža verzija...meni treba zbog prilaza šumi, kod nas su jako uski putevi, sa 150 nebi mogo nikamo, nisam mogo ni sam 135...ova je 125 i na mjestima je knap knap
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
A ljulja se, put je dosta neravan puno kamenja ima ali malo opreza i nece nikamo, usko je tako i da se prevrne lako je vratim na kola hehe
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Ma nije to tako jaka prikolica da je mozes ravnat na taj nacin, a pol toga je poispadalo kada sam opustio gurtnu tako da...za 20 min je bila nazad nakrcana, al mene fascinira sta sam ujutro iwanhu odgovorio na post za 3 sata mi se prevrnula i to ne na putu nego nasred nicega preko panja
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Hehe a moramo se malo šalit, necu vise odgovarat na takva pitanja pa ce bit uredu hehe nece bit panjeva
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Uvijek sam spreman za šalu, 😂 a imam iskustva s prevrtanjem. Barem dok sam koristil zadnji štel od zaprežnih kola kao poluprikolicu.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Da se pohvalim ja sam u subotu sa kinezom uvrno u spiralu cijevi od kardana na vitlu. Doduše kardan i nije bio bas za ovu namenu.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ako je onaj kardan što se koristi za kupilice za sijeno i tako to onda se taj kardan i ne isplati stavljati na vitlo
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Malo je jaci nego ti karadani. Pravi kardan posudio komsiji, a meni zatrebalo vitlo i stavim ovaj. Mogu reci da je izdrzao citav dan i na predzadnjem stablu kapitulirao.
 

Najnoviji postovi

Na vrh