• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Razvodna kutija IMT 539

Eugen

Član
Tu od
31 Lis 2020
Poruka
36
135283051_446143396767561_5722929231032626818_n.jpg Poz ekipa za sve! Novi sam pa vas želim pitati gdje ima ovakva razvodna kutija za kupiti?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Orginal neznam dal ima za kupit, al zamjensko ima. E sad zavisi od kud si? Kaj da ti velim imaš u Zagrebu a ti iz Dubrovnika.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,869
Takvu "razvodnu kutiju" sam radio na 539 za prednja svijetla kad se skroz skida šasija.
Uzeo sam dvije luster kleme i međusobno ih spojio brikama dužine oko 15mm.
Na jednu klemu dolaze žice iz traktora, a na drugu žice iz šasije. Kad se raskapa, otpuste se brike na jednoj strani i rastavi. Ne moraš pamtiti koja boja na koju boju.
 

Eugen

Član
Tu od
31 Lis 2020
Poruka
36
Orginal neznam dal ima za kupit, al zamjensko ima. E sad zavisi od kud si? Kaj da ti velim imaš u Zagrebu a ti iz Dubrovnika.
Ima li išta slično ovome kao na slici? Iz Sl Broda sam.

Do
Takvu "razvodnu kutiju" sam radio na 539 za prednja svijetla kad se skroz skida šasija.
Uzeo sam dvije luster kleme i međusobno ih spojio brikama dužine oko 15mm.
Na jednu klemu dolaze žice iz traktora, a na drugu žice iz šasije. Kad se raskapa, otpuste se brike na jednoj strani i rastavi. Ne moraš pamtiti koja boja na koju boju.
Pa dobro i ja sam to naprijed na svijetla stavljao ali bi iza ovako org bar da nađem sličnu kutiju...
 

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
183
Uzmeš luster kleme i spakuješ u razvodnu kutiju od 220 volti struje vanjsku.
 

Najnoviji postovi

Na vrh