• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Reklame?

komer

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,427
Uzeo sam ono članstvo kako bih izbjegao reklame i sad ih opet vidim?
Jel do mene ili ima neka fora?
23.11.2020 sam uzeo premium članstvo.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
3,124
Ljudi dragi koliko Vama iskoči reklama na ovom forumu na mobitel, prije nego uspijete bilo što korisno vidjeti?
Meni je ovo postalo suviše agresivno i maltretira me.

Matija_E30

Iskusan lik
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
1,892
Meni nije tak lose. Usamljene mlade mame iz okolice me cekaju...
Jesi stupio u kontakt s kojom? Ja se plašim da su to lažni profili 🤦😅

Inače da, nervira jako, pogotovo dok se prek cijele stranice otvore reklame..

mtd001

Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
5,320
Ljudi dragi koliko Vama iskoči reklama na ovom forumu na mobitel, prije nego uspijete bilo što korisno vidjeti?
Mene to na mobitelu ne živcira koliko na kompu,tamo imam instaliran AD BLOCK i nema reklama

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
4,698
Meni se uvijek smiješi jedna te ista, počeo sam sumnjati da me prati ili se je zaljubila u mene. A baš sad je neka druga mlađa, plava, samo sa nekom majicom ispod ramena i bez grudnjaka.:love:

domy_os

Dobro znana faca
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
396
Niti jedna. Ako imaš neki noviji mobitel, Android 9 ili više, postavi privatni DNS na no-ads-malware-typo.freedns.controld.com

Najnoviji postovi

Na vrh