• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RENAULT

marko2

Novi član
Tu od
5 Stu 2021
Poruka
3
Pozdrav, evo interesira me Renault Ares 550 RX traktor u globalu izgleda ljepo, malo sati i čovjek ga koristi za špricu sad me zanima da li netko ima iskustva s tim traktorom da li ima neke česte kvarove, probleme s getribom i slično,...

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
272
Pozdrav zanima me renault 110,54 i 160,94 ima li ko ovakve traktore i na sta obratiti paznju pri eventualnoj kupovini

New1312

Novi član
Tu od
18 Ožu 2022
Poruka
2
Pozdrav,imam pitanje hidraulik mi sporo dize prikljucak, ali dobro drzi i ne poskakuje,novi su filteri i ima dosta ulja...sta bi moglo biti 70-32 model

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
384
Pozdrav, imam problema sa blokiranjem lijevog kotača na 75-14. Kad pustim kočnicu, kotač ostane zablokiran. Ako krenem u kontra smjeru odpusti, ali kad stisnem kočnicu da bi prebacil reverzer, opet zablokira. Ak krenem na silu, kad odpusti, jako lupi. Kaj bi moglo biti?

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
4,342
Pakne na ekscentru ili na cilindru (ne znam što imaš). Pomaknu se (možda poderane) i ostaju kao klin!

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
23,256
Kočnice su valjda diskovi s kuglicama.

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
384
Da, diskovi sa kuglicama. Novi diskovi i opruge koje vračaju kuglice u ležište.

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
Imali li tko knjigu dijelova od ceresa 85 ili zna gdije bi je mogao nabaviti

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
384
Ponovo pitanje po pitanju kočnica. Čemu služi regulator kočenja, odnosno na koji način radi? Dali je moguće da mi zbog njega ostane zablokiran kotač? IMG-20220627-WA0000.jpg

Najnoviji postovi

Na vrh