• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Romano

Romano

Novi član
Tu od
4 Pro 2014
Poruka
14
Ljep pozdrav svima...eto novi sam ovdje pa da se predstavim...imam 26godina i zanima me dosta toga o traktorima...dolazim iz Koprivnice...prije nekog kratkog vremena kupio sam IMT 540...koji je dosta dugo stajao...i polako ga sad zelim dotjerati za rad i registraciju
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Dobro nam došao Romano.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
veliš z k.ivanca si onda si ne daleko od mene imam puno pajdaša z ivanca pozzzzzz.
 

Romano

Novi član
Tu od
4 Pro 2014
Poruka
14
Je ja sam se doselil ko zet tu u ivanec...inace sam iz Carevdara... :(handshake):
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
aham a lepo lepo, ja sam ti tu iz torčeca , a kaj te tiče imt 540 sredi regaj i teraj samo .
 

Romano

Novi član
Tu od
4 Pro 2014
Poruka
14
Ma ima dosta posla oko njega...tak da...treba vremena i kuna dosta...
 

Romano

Novi član
Tu od
4 Pro 2014
Poruka
14
Iskreno nikaj za sad...malo drva napravit i to je to...ima tast nekaj zemlje pa sad kad ja slozim traktor budem pocel lagano delat nekaj za sebe
 

Najnoviji postovi

Na vrh