• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rotacione (ROTO) kosilice

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Greben remontiran.. sad polakirti kosu, ceradu staviti, polepit naljepnice.. i to je to

Zasto su mi sve slike u zadne vrijeme naopako ucitane?
 
Posljednje uređivanje:

ursus82

Član
Tu od
31 Pro 2017
Poruka
61
ekipa pitanjce, da li je bolje kod bubnjare da ima 2 ili 4 noža, koja je razlika kod košnje?
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,279
***** ga ja!!!
Ja znam da ima sa dva il tri noža,,, tu sa četiri nisam vidio,, a ne guglam,, možda i ima???
 

ursus82

Član
Tu od
31 Pro 2017
Poruka
61
Pa ni ja, ali evo kupujem novu kosu pa sam malo zivkao i našao u Autohrvatskoj wiraxov 135 dužine i čovjek kaže da idu 4 noža po bubnju pa eto zato i pitam...
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,279
Da, imaju četiri rupe za nosače noževa,, al se stavljaju dva noža,, ako bi stavio sva četiri,, onda se noževi udaraju jedni od druge
 

ursus82

Član
Tu od
31 Pro 2017
Poruka
61
to sam i ja mislio ali recimo na Rotary z-040 (poljska losa), na njihovim atranica ima opcija narudzbe sa 4 ili 8 nozeva...?????
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Jos sam naljepnice da stignu :)
 
Posljednje uređivanje:

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Danas pustena u rad udara s gnjecilicom bez ikakvog problema..mana je samo sta dosta zaljulja traktor nailaskom u grabu
 
Posljednje uređivanje:

Tomot3

Član
Tu od
29 Srp 2018
Poruka
51
Imam claas corto 240 d 6 diskova i kosim sa eicherom 72 ks samo nigdje nemogu naci cep za ulje u greben
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
969
E ta Garibaldi 165.
krivo sam napiso

Znali ne netko nesto o toj roto kosi.
Na njoj samo to pise.
Nemogu nista naci od podataka na netu
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Dali neko ima Vicon kusu sa 4 diska kako služi i općenito kakve su kosacice
 

JosipZefa

Novi član
Tu od
17 Ožu 2019
Poruka
11
Pomoć. Imam problema s fahr km22 imam lufta na zadnjem bubnju.šta bi mogao biti razlog?!
 

Najnoviji postovi

Na vrh