• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sadnja i održavanje povrća

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Pozdrav svima,ispirčavam se ako ova tema već negdje postoji.Zanima me kad posadite povrće (nebitno koja kultura)kako ga pravilno održavati.Pitanje prvenstveno postavljam iz razloga što mi se događa to što sam posadio povrće u vrt te nakon ovih kiša počele su mi biljke žutjeti i neki flanci paprike i rajčice su crkli a krastavci na nekom mjestu nisu uopće izašli van,grah također požutio i nešto mu je pojelo lišće koliko vidim nema ušiju pa mi nije jasno što se događa(možda ja nešto krivo radim). Svaki savjet i kritika su dobrodošli.Hvala svima ;)
 
Na vrh