• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam MÜNCHEN,poljo. i mehanizacija

P

pozna

Guest
Ove godine se po mom saznanju najvazniji poljo sajam u NJemackoj odrzava u Münchenu. druga polovina 9.mjeseca,jos neznam tocan datum.navodno je sajam genijalan,a zanimljivost je ta da se odrzava u vrijemo Oktober festa,svi znaju sta je to,i to na placu odmah do placa gdje je Oktober fest.spojiti ugodno s korisnim???
 
Å

Željko

Guest
Vujo kaže:
Trebalo bi se organizirati i otiči na sajam grupno!!!
Dobra ideja, ja sam za! Ima koji dobrovoljac da organizira?
 
P

pozna

Guest
i ja cu sigurno biti tamo, imam pola sata voznje autom. he he,konacno neko zadovoljstvo sto zivim u Münchenu.
 
V

Vujo

Guest
pozna kaže:
i ja cu sigurno biti tamo, imam pola sata voznje autom. he he,konacno neko zadovoljstvo sto zivim u Münchenu.
POZNA mogao bi nam biti vodić a i prevodioc pomalo
 
P

pozna

Guest
vrlo rado,a nadam se da ce netko od forumasa stvarno i doci.
 
Z

zrine892

Guest
mozda nebi bilo loše da se pita za neku ageniju za prijevoz ili nesto traziti slično ko organizira prijevoze smjestaj i to...najbolje bi bilo da se napravi neka ponuda..
 
P

pozna

Guest
hej ljudi,sutra pocinje sajam u Münchenu,siguran sam da ima zainteresiranih,pitam ja vas da li ce netko i doci,usput,sajam traje do 28.tek toliko da se zna.
 
P

pozna

Guest
Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link.



Ovo je dio slika sa sajma uMünchenu, ima i sa Oktober festa,predivnih konja... vrijeme je bilo standardno usrano,tj. kisovito pa slike i nisu najbolje i naravno puno ljudi. a zadnja slika, eh to je ipak nesta posebno,a sto dobro legne...
 

Najnoviji postovi

Na vrh