• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same silver 90 problem sa el.reversom

markotokic123

Novi član
Tu od
11 Tra 2022
Poruka
12
Pozdrav svima. Novi sam na forumu ali vidim da ima jako zanimljivih tema.
Zanima me da li mi neko ima iskustva sa traktorom Same Silver 90 agroshift sa elektronskim reverserom.
Dakle, reverser stoji sa lijeve strane volana, tj.kod rucice za palenje svjetala...

Moj glavni problem je sto mi nekad hoce da ubaci reverser npr. napred ili nazad a nekad iz nepoznatog razloga nece.
Na displeju desne strane na kontrol tabli mi izbaci gresku i blinka crvena lampica u obliku uzvicnika.
Kad se to desi tada moram da ugasim traktor i upalim ponovo i tada opet nekad hoce a nekad i nece... I tako par puta nekad moram paliti i gasiti da bih mogao krenuti...

Ostalo sve drugo na traktoru je OK i radi sve super.

Molim Vas ako neko ima nekog iskustva da mi pomogne da rijesim ovaj problem.

Hvala unapred.
Marko.
 

Same 100.6

Novi član
Tu od
23 Svi 2022
Poruka
1
Pozdrav,si rijesio problem,i mene zanima rjesenje te greske...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh