• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Savjet za kupnju rabljenog traktora

• Temu pokrenuo agroenogastro
  • Datum prvog posta

Patrik

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
631
Pozdrav, u nabavci sam rabljenog traktora do 15000€ koji bi mi trebao zamjeniti imt 539.
Pošto mora imati kabinu i klimu razmišljam o same frutteto, same golden i new holland tn75-80.
Ima ko na forumu da napiše iskustva o navedenim traktorima.
Hvala

Patrik

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
631
Govorimo o godištu od 2000-2005?
Iz Istre mi je svejdeno di su dijelovi , možda najbliži u IT.

Jimmy91

Novi član
Tu od
25 Sij 2020
Poruka
3
Pozdrav svima.! Dajte mi recite više o deutz fahr agrotron ttv 1160 traktoru naime imam jednoga u ponudi za 160000kn godina 2004,9300rh i gume su mu čelave. Pitanje glasi što bih trebao pripaziti pri kupnji ima vario mjenjač koje su mane i vrline

marko2

Novi član
Tu od
5 Stu 2021
Poruka
2
Pozdrav, kupujem novi traktor te me zanima kakva iskustva su s Renault traktorima odnosno Renault 550 RX nekako mi se svida model samo nikad nisam bio u doticaju s njima.

Najnoviji postovi

Na vrh