• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

scorpio1982hr

scorpio1982hr

Novi član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
1
Pozdrav svima!

Evo još jednog Međimurca na forumu :(happy):
Tehničar po struci (informatičar), odrastao i živim na selu, poljoprivreda mi je hoby!
Pod hoby mislim za svoje potrebe, malo zemlje da se ima hrane za nekoliko svinja, malo krumpira i svega sezonskog povrća voća tokom cijele godine isključivo za svoje potrebe, tako da ne treba kupovati hranu.

Hvala Bogu i žena i ja radimo i nije nam problem kupiti hranu, jer po kalkulacijama se baš i ne isplati proizvoditi! Ne bih htio sada dobivati komentare okani se poljoprivrede ako radiš, to ti ne treba i sl. Naglašavam da proizvodim samo i isključivo za sebe, jer hrana u trgovačkim centrima nije toliko "skupa" (o tome se da pričati), koliko je nekvalitetna, loše skladištena, stara (rokovi)!!

Uglavnom imam traktor MT 540 1973 s FIAT motorom, plug, tanjurače, sjetvospremač, prskalicu, prikolicu, motornu za drva i kosilicu. Već dugo pregledavam forum, sve teme, sada sam se registrirao da bih mogao koristiti sve funkcionalnosti foruma.

U posljednje vrijeme najviše pratim mehaničarske radionice... Uglavnom dosta me zanima mehanika, sam radim servise na autu (ulja, filteri, sitni problemi s elektronikom), vidim da postoje radionički priručnici za gotovo sve vrste traktora, pa na zimu planiram krenuti sam u generalno uređenje traktora.

Pozdrav!!!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Pozdrav scorpio1982hr, dobrodošao na Poljoprivredni Forum!


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh