• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Razmjena Sijeno

H

huki

Guest
Prodajem sijeno u kockastim balama ovogodišnje vrlo kvalitetno. Bale su težine cca 15 kg. Cijena je 10 kn po bali. Na veće kolićine popust.

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Prodajem sijeno u kockastim balama ovogodišnje vrlo kvalitetno. Bale su težine cca 15 kg. Cijena je 10 kn po bali. Na veće kolićine popust.

imam i ja cijena ista ,a jel ima tu u okolici kakva farma nečeg , kod mene farmeri neće uzet ni badava svi smo neke premixe .

W

Wilma L.

Guest
imam i ja cijena ista ,a jel ima tu u okolici kakva farma nečeg , kod mene farmeri neće uzet ni badava svi smo neke premixe .

..daj mi ovo malo objasni..nitko više sjenom ne hrani ili..???

E da,da ste mi bliže..uhhh...kupilo bi se

Pozdrav

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
..daj mi ovo malo objasni..nitko više sjenom ne hrani ili..???

E da,da ste mi bliže..uhhh...kupilo bi se

Pozdrav

U mom kraju takve male bale nisu praktične njima za rad bolje im pašu roto bale, a ne hrane sijenom mislio sam jer sad svi oni rade sjenažu u roto bale i kažu da im je prinos veći.

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793

Da li si prodao sijeno ? Imaš li prijevoz ? Koja je zadnje cijena po bali ?

H

huki

Guest
sijeno

Da li si prodao sijeno ? Imaš li prijevoz ? Koja je zadnje cijena po bali ?

Nisam prodao. Prijevoz nemam. Ako si zainteresiran za veću kolićinu onda je 8 kuna po bali. Kontak na 098-412589.

Najnoviji postovi

Na vrh