• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

slovenski forum

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
baš sam sad išao na slovenski traktor forum da vidim što ima novog kad ono forum zatvoren ja sam tražio što se događa i shvatio sam da su se moderatori i admini posvađali i da je netko pobrisao sve postove, znači forum više ne postoji, ako netko zna nešto više neka napiše
 
H

Hrvach

Guest
Nemoj se iznenadit da se za par mjeseci to ne dogodi na ovom forumu... Ne možeš imat 5000 ljudi da se savršeno slažu,a ne možeš ih držat pod kontrolom ako nema reda i neke doze strogoće..
 
B

Bobo

Guest
ja samo za taj slovenski i znam... I zacudilo me kad sam vidio ovu temu, al nisam isao provjeravati, jer ih pogledam jednom-dvaput godisnje. Nije im IMT tema aktivna :(
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ma na taj forum i ja mislim ali sad evo radi a sinoć nisam nikako mogao ući i na početku glavne stranice je bila tema imamo ga u kojoj je pisalo da je forum propao. možda nam član tine može nešto više reći jer je i on član tog foruma.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Hm.

Zvanično ne znam puno. Jedino, da je utemeljitelj foruma pre par dana objavio, da je komplet forum na prodaju.

A bio sam slučajno prisutan na forumu, kad se sve to zbivalo.

Koliko se pisalo na privremenom, rezervnom forumu, koji se odmah poslije početka problema otvorio na drugom serveru (i sad zatvorio, kad se sve smirilo), navodno su bile stvari takve:

Forum je porastao toliko, da je očito nekom počeo smetati ako bi nastavio u takvoj formi.
U okviru foruma se organiziralo ekskurzije u tvornice mehanizacije, godišnji piknik s velikim demonstracijama mehanizacije... I tako je obimom svojih akcija prosto prerasto okvire neformalne udruge, tako da bi trebalo te aktivnosti formalno registrirat.
I očito se članovi 'uprave' u tom momentu nisu složili sa rješenjem(ima) i pravcem daljeg rada.
Pošto je forum registriran na jednu osobu, taj dečko je u krajnoj liniji i odgovoran pred zakonom. I pošto nije htio više da su mu muda na kladi (samo njemu od svih moderatora, urednika itd.), možda je dobio kakve 'pozdrave' od kojekakvih inspekcija, povukao je radikalne poteze, da ubrza dogovor.

Sad je sve sređeno, forum ima novo rukovodstvo i radi normalno dalje.

Boldani tekst je moje tumačenje podatka ispred njega, koji su istotako nezvanični. Tako da nikako ne mora bit sve što sam napisao tačno.

A možda je to dobar razlog, da se razmisli na svakom forumu o svojoj situaciji. Jer desi se, da iz mladalačkog entuzijazma izraste neki sistem, kome treba pristupati profesionalno i zbog ozbiljnosti posla, ko zbog zakonskih normativa.
 

Najnoviji postovi

Na vrh