• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

sproject

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
43
Pozdrav ekipa,

ja sam mladi poljoprivrednik... bavim se uzgojom češnjaka ..

Za sada nemam nikakvu mehanizaciju ali kroz par dana cu kupiti traktor, plug, frezu i kiper prikolicu tj. stare rage koju cu morat popravljat...
dakle biti cu cesto na ovom forumu :)

živjeli !
 

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,252
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Dobro nam došao sproject.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
43
Pozdrav,
iz Ravna Gore..

Prosle godine imao sam nasad cca 2000 m2.
Ove godine sam posadio nesto manje jes nisam imaimao vremena.. u stvari ja sam vikend poljoprivrednik :)

Imao sam tomo vinkovica ali sam ga prodao prije mjesec dana... trenutno sam u potrazi za vecim traktorom i priključcima...

npr. Imt 539, plug, freza, vadilica krumpira, roto kosa i cuo sam da postoji univerzalna sadilica za cesnjak i krumpir...
 

Najnoviji postovi

Na vrh