• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sretan Uskrs i Uskrsni blagdani

  • Temu pokrenuo VOJVODJANIN
  • Datum prvog posta
V

VOJVODJANIN

Guest
Poštovani korisnici polj. foruma....članovi i gosti.
Želim Vam svima sretan današnji dan kao i nastupajući praznik Uskrs.
Da se odmorimo i u slozi i blagostanju provedemo ovaj vikend, pa od utorka da krenemo sa poslovima.

Hristos Voskrese!!!!
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Dan kao i svaki drugi.
Ali onome tko drzi do toga zelim unaprijed sve najbolje i da barem na stolu imaju ribu danas,onda za vikend sunkice,francuske salate i jaja :supz:
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Sretan vam svima Uskrs a pogotovo onima koji ga slave, puno sreće zdravlja i točijih jaja ;)
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja ga slavim i hvala vam
evo danas se odmorio jer na veliki petak se u polju neradi pa danas malo odmora, a sutra na veliku subotu samo do ručka pripremi se hrana za stoku za na Uskrs, a popodne odmor i sv. misa
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
Sretan i blagoslovljn Uskrs uz puno mira i Kristovog blagoslova!
 
G

GROF

Guest
., dragi moj narode!

., svima skupa želim Sretan i Blagoslovljen USKRS!

., vjernicima i nevjernicima, ljudima DOBRE volje i onima ki će postat ljudi DOBRE volje!...
., JEDAN JE BOG! KI NAS SVE SKUPA JEDNAKO VOLI!!!...

., Bog! vas Blagoslovil!, čitamo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
I od mene sve najbolje za praznik,,,,i svima od srca,,,,sve ča si požele.........;);)
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
pridružujem se čestitkama svima koji slave blagdan uskrsa.
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Jeste li dočekali zeca.......ja sam se nadao kakvoj dobroj zečici, ali ništa od toga.....



d3f79bea4ecc380dbd926cc225d5abe2.gif
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Sretan i Blagoslovljen Uskrs , želim svim forumašima , i posjetiteljima foruma
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
sretan i blagoslovljen uskrs, manje šunke više zelenjave a za desert voče može i vočni kolač :)
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
sretan USKRS, HRISTOS VASKRESE-svima koji ga slave i njihovim obiteljima, a oni koji ga ne slave nek se odmore za radove u idučem tijednu!!!
P.S-čitamo se
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh