• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stihl hp ultra ulje

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Kupio danas za probu ovo full sintetičko ulje. Kažu da puno vise štedi klip i cilindar i trenutno je Stihl najbolje i najskuplje ulje. Ima li tko kakvih iskustava s njim do sad?

58b51ec8adda8593807b7be75258c3d1.jpg


Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Ja koristim koje god m dođe pod ruku. Bitnija stavka je da ne koristiš staru mješavinu već da za svako korištenje radiš svježu...
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Ja sam sad na 2 litri. Jedino kaj sam zamjetil da manje koksa i da, barem meni, poprilično smrdi.
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Ovo navodno ima i stabilizatore u sebi pa bi trebalo biti i nesto duze upotrebljivo. Vele da je klip nakon 500 sati koristenja potpuno isti i da nema nalaga karbona na njemu. E sad....

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Čim vidim ovo Bio....nekak sumnjam.
Najskuplje zbog malog pakiranja ili?
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Ma i litra je dost skuplja u odnosu na druga pakiranja od litru. Idem za vikend na ranč imam dosta za krčiti i piliti pa bumo vidjeli kak se ponasa.

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Ma čista sintetika je to, bio je kaj ja znam zakaj:(:
Inače to ulje je prvenstveno namjenjeno za one 4 mix motore koje obično ulje voli zakoksati ventile. A da je skupo ko otrov, skupo je. Prvu litru kupil, drugu sam dobil.
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
To se nedavno pojavilo u prodaji kod nas? Do sad ga nisam viđao u trgovini, u našem katalogu iz 2015 ima samo mineralno, a znam da sam primjetio da u njemackom katalogu vec duže vrijeme ima full sintetika.
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Sutra pa do nedjelje je testiranju. Na stranim forumima su misljenja podvojena i to prvenstveno oko cijene. Skupo je al moralo bi biti jako jako dobro

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
takve stvari su kao i kamen u cipeli , da nem dalje prost zna se kaj hoču reči
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
I ja sam skeptik prema "bio" "eco" i sl oznakama....

nego ja zadnjih par rezervoara napavil mešung za staru flaksericu s običnim motornim uljem :D . Ionak je na umoru i otpisana i nije mi se išlo namjerno po neki 2-taktol...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ma i litra je dost skuplja u odnosu na druga pakiranja od litru. Idem za vikend na ranč imam dosta za krčiti i piliti pa bumo vidjeli kak se ponasa.

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk

Ti ako za jedan vikend budeš vidio kako se ponaša može biti kasno. :pig:

I meni se čini da je to samo porez na .......................
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
@meki,ništa zlonamjerno ili sa ciljem provokacije.Kad si slikao bočicu od ulja pretpostavljam da si ju ti držao u ruci,ako je tako,morat će ti ruke biti puno "grublje" od motorke da bi znao kakvo je ulje.
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
@meki,ništa zlonamjerno ili sa ciljem provokacije.Kad si slikao bočicu od ulja pretpostavljam da si ju ti držao u ruci,ako je tako,morat će ti ruke biti puno "grublje" od motorke da bi znao kakvo je ulje.
Jbg moj posao nije primarno suma. Imam 2 poveca imanja i to odrzavam kako znam i umijem. Sta ne mogu sam platim da odrade drugi jer mi primarni posao diktira sve. Imanje koje mi zadaje najvecu brigu ima preko 20 hektara sume i livada. Ovo manje na kom je nasad aronije i nije problem. Jbg ucim dok sam ziv pa ce tak biti i s pilama
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Tko maže taj i vozi, bitno da je masno. Kakva su sva ulja motorke progutale na litre dok nije bilo bio, eco, peco, zeco..., i ostalih skračenica pa još uvijek režu ko i prvog dana. Puknuti bi rekel lice p..., prodaje!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa i to je jedna istina. Nabacaj što više toga điđi-miđi sra... gore da popravak bude skuplji i da što prije krepa nešto na njoj.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Klip i cilindar su 200€ ?, sad si može svak preračunat koliko je suplje oulje bolje.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Samo ulje po sebi nije ni neki problem koliko je losa kvaliteta benzina, bar kod nas u BIH ili mojoj okolici.
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Evo danas citav dan krčili imanje sa ove 2 male kosilice
 

Najnoviji postovi

Na vrh