• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Razmjena Stočna hrana

R

Renato5820

Guest
Pozdrav imam registriranu mješaonu stočne hrane sve po papirima spremno za eu. Spreman sam vam ponuditi sve vrste gotove hrane za:ODOJKE,SVINJE,KRMAČE,NERASTOVE,PILIĆE, PURIĆE,NESILICE,PATKE,TELAD,JUNAD,KRAVE,OVCE,KOZE,JANJAD. Te koncentrate za mješanje sa žitaricama za:ODOJKE,SVINJE,PILIĆE,PURIĆE,NESILICE,JUNAD,KRAVE. Smjese se mogu naručit u brašnastom i peletiranom obliku,te isto tako mogu biti u vreči ili rinfuzi. Sve se smjese rade s SCHAUMANN premiksima po recepturama dr.sc.Darka Grbeše,te su kontrolirane redovito na Agronomskom fakultet Zagreb.

Svi zainteresirani se mogu javit tu na forum,na e mail renato5820@hotmail.com ili na mob 098/9559-736.

Š

šikant

Guest
jeste li zainteresirani za prodaju vaših smjesa u benkovcu ( zadarska županija), nekad sam radio u poljoprivrednoj zadruzi, tako da mi je poznata ta branša.
091/8902499 ante šikić

R

Renato5820

Guest
jeste li zainteresirani za prodaju vaših smjesa u benkovcu ( zadarska županija), nekad sam radio u poljoprivrednoj zadruzi, tako da mi je poznata ta branša.
091/8902499 ante šikić

apsolutno,ovisi o kojim se količinama radi?

R

Renato5820

Guest
Lijepi pozdrav,
Htio bih vam ponuditi Stočnu hranu za potrebu vaših gospodarstava.
Sve proizvode možete vidjet na www.kelecic-tsh.hr

Nadamo se nekoj budućoj suradnji,ako je moguće.
Hvala unaprijed!

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
604
jel vi vozite smjesu u treme,,mlin-mix..il okolno gospodarstvo??okolica kž,,mislim da sam vidio kamion,,sa tim natpisom,,ak se ne varam,,

R

Renato5820

Guest
pozdrav

jel vi vozite smjesu u treme,,mlin-mix..il okolno gospodarstvo??okolica kž,,mislim da sam vidio kamion,,sa tim natpisom,,ak se ne varam,,

lijepi pozdrav vozimo do kunovec brega u SCHAUMANN.
da od Siska po cijeloj hrvatskoj.

Najnoviji postovi

Na vrh