• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo vinković 523-Problem sa mjenjacom

Zoka99

Novi član
Tu od
3 Tra 2021
Poruka
2
Pozdrav svima.
Imam problem sa tomo, upitanju je mjenac. Pocelo me zezati da nece da mi ubaci u prvu brzinu kao da je nema ostalo radi sve perfektno 2 3 nema nikakvi trzaja niti sta slicno, a prve kao da je nema. Dali neko zan sta bih moglo biti?
 
Posljednje uređivanje:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,873
Istrošeno, poderano.....
Kako je nastao problem ili si ga takvog kupio?
 

Zoka99

Novi član
Tu od
3 Tra 2021
Poruka
2
Traktor je kupljen nov 85god prvi sam vlasnik...imo sam isti problem tako sa 3 brzinom, pa sam mjenjao konusni zupcanik, zupčanik 3 brzine, kljuc mjenjaca, nosač ključa i ležajevi. I 2 mj je radio perfektno i sad se pojavi isti problem samo sa 1 brzinom
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vidanje

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Malo su ti bile obijene ivice na zupcaniku od prve i on je obio ivice na kljucu menjacu i eto problema
 

Najnoviji postovi

Na vrh