• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tema Tomo Vinković

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
Dragi kolege ali nadasve moderatori!
Mislim da bi ovaj mali div od traktora dobro nam znani Tomo vinković ipak trebao i morao imati svoju zasebnu temu na početnoj stranici a ne da bude pod ostale traktore jer niko još nije natukao toliko postova koliko se piše o Tomici
Pozdrav Frenk
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Dragi kolege ali nadasve moderatori!
Mislim da bi ovaj mali div od traktora dobro nam znani Tomo vinković ipak trebao i morao imati svoju zasebnu temu na početnoj stranici a ne da bude pod ostale traktore jer niko još nije natukao toliko postova koliko se piše o Tomici
Pozdrav Frenk

Podržavam i dajem svoj glas , :icon_razz: :icon_anal:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dragi kolege ali nadasve moderatori!
Mislim da bi ovaj mali div od traktora dobro nam znani Tomo vinković ipak trebao i morao imati svoju zasebnu temu na početnoj stranici a ne da bude pod ostale traktore jer niko još nije natukao toliko postova koliko se piše o Tomici
Pozdrav Frenk

Primljeno na znanje , obavjesto sam ostale moderatore o vašem prijedlogu .

Javit će se netko od admina i obavjestiti vas o svemu .

pozzz Žuti
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
naravno da sam i ja ZA :(clap)::(clap): PA VEĆ JE TREBAO BITI NA POČETNOJ AL ETO KOD NAS SVE NAOPAKO U OVOJ DRŽAVI PA TAKO I OVDJE :(giggle)::(giggle):...šalim se al tomica je stvarno zaslužio bolju poziciju o ne,, ostalj,, :icon_pidu:
 

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
E sada kada bi netko ko može to uraditi i prebacio sve postove iz "Ostalih traktora"(vezano za Tomicu) u njegovu napokon dočekanu ličnu i personalnu temu tu bi bilo za 10 ma šta za 10 za 10 i po
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ih!, čovjek se ni ne snađe, a već je sve riješeno!

Frenky, svaka čast na inicijativi i svim ostalima na podršci.:(y)::(y):
Za ovaj post te kliknem..
Hvala i :icon_e_geek: moderatorima na odličnoj odluci.. Veliki Brat nas ipak čita..:eek::
 
Na vrh