• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tov pilića

HobiFarmer

Novi član
Tu od
19 Svi 2020
Poruka
20
Zašto izbacit koncentrat ako nema kokcidiostatika unutra? Unutra je uglavnom soja i vitamini?

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
679
Onda je to neki drugi super, ovaj koji je koristim (Gašpar a pisalo je isto i na Čakovečkom) sadrži kokcidiostatik i piše na vreći da se ne smije davati minimalno 5 dana prije klanja

HobiFarmer

Novi član
Tu od
19 Svi 2020
Poruka
20
Ja koristin cakovecki i to sam posebno narucio tri vrice bez kokcidiostatika za zavrsni tov. Nemaju tu kod mene na stanju bez kokc. vec su morali posebno narucivat.

Mr. Pile

Član
Tu od
31 Kol 2020
Poruka
52
Pozdrav, zanima me ima li itko iskustva s ovakvim pojilicana, stavio bih ih na kante, jesu li praktične, curi li voda iz njih, prosipa li se, mogu li se koristiti i za patke, patuljaste koke, piliće...

Prilozi

• Screenshot_20210123_225551.jpg
    Screenshot_20210123_225551.jpg
    27.8 KB · Pregleda: 4

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
1,139
Ima li iskustava da li su ove dobre? Da li okolo previse razlijevaju pilici?

Prilozi

• Screenshot_20210124-155919.png
    Screenshot_20210124-155919.png
    37.6 KB · Pregleda: 10

Drašković Višnja

Novi član
Tu od
6 Ruj 2021
Poruka
1
tov piliča

ja ti u prosjeku godišnje othranim oko 300 kom sa starterom 3 tjedna onda grover i na kraju čisti šrot nekoliko dana a smjesu si prilagodi prema ponudi koja ima kod tebe u vet apotekama ne želim nikoga reklamirati pozdrav bjonda:vragek:
Moji pilići su prošli dva tjedna starosti. Hranim ih za moje potrebe. Počela sam im davati osušenu koprivu. Obožavaju ju. Mislim da će pomoću nje dobiti puno vitamina i minerala.

Na vrh