• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktor iz Nizozemske

Davidx123

Novi član
Tu od
10 Ožu 2020
Poruka
2
Pozdrav, zanima me jeli netko uvozio traktor iz Nizozemske vidim vecina traktora je na aukcijama kako to funkionira ponudis u zadnji cas najvise i tvoj je ili a kako uvoz carina transporti porez(nisam u sustavu pdv)
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Bježi od tih aukcija. Nit znaš šta kupuješ i ne znaš jel ćeš dobit na kraju to šta kupiš. A inače ako nisi u sustavu pdva onda vani plaćaš normalno cijenu plus pdv u toj zemlji a ovde onda samo zatražiš tehničku specifikaciju od agronomskog fakulteta sa kojom radiš homologaciju,nakon toga rega i to je to. Plus prijevoz,ako ti ga oni nude zaboravi.
 

Davidx123

Novi član
Tu od
10 Ožu 2020
Poruka
2
Ti bi odavde nudio pa ako prođe prođe?
Ma zanima me kako to funcionira sijebano je nuditi nesto preko slike samo zato me zanima jwl netko.mozda radio s tim jel se mozw otici pogledati prije nego ce aukcija zavrsiti...jer po pricama sam cuo da uvoze dosta new hollanda i da su dosta jeftiniji nego u njemackoj i kod nas zato pitam ako netko je mozda uvezao od tamo cisto da znm kako sve to funcionira
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Tu ja pratim te sam i reg.
Zajednički ju imaju 2 velike firme, Agravis i BayWa.
Zna biti zanimljivo zadnjih 10sec online aukcije što se zna produžit na 30min...
 

Najnoviji postovi

Na vrh