• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Traktor Ursus C 335 sa prednjim utovarivačem, cisterna Creina 3200 l i Tehnostroj prikolica rastepač gnoja

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa eto, prodaje se sve što je višak i više ne trebamo i ne koristimo već dugi niz godina.
Došlo doba da se rastnemo. :)

Sve je ispravno, jedino traktor nema akumulator već godinama obzirom da smo ga zadnjih petnaestak godina koristili jedan dan u godini za utovar pilećeg gnoja za plastenike. I prikolicu isto tako. I cisternu isto tako.
Pa ga pošlepamo i radi ko bebica - ili urica, kak se veli.

Traktor i utovarivač se prodaju zajedno i utovarivač je instaliran na traktoru.
U slučaju i krajnjoj situaciji, ako bi se našao kupac posebno za utovarivač, obzirom da konzole pašu i na neki tip Zetora - ja sada više ne znam koji, ali znam da kada smo ga uzimali, potpuno istovjetni je uzeo i rođak za svoj Zetor istoga dana - zajedno smo išli u Sloveniju po njih.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
2100 eura.
Sliku nemam, garažirana je cijelo vrijeme.
Nikada nije bila u kvaru.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Ako se proda samo traktor koja bi bila cijena utovarivača?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eh, to je krajnja mogućnost u daljnjoj budućnosti, i za sada je ne razmatramo kao poželjnu opciju pa nismo razmišljali o zasebnim cijenama.
Tako bi išlo u slučaju da se istovremeno nađu kupci i za traktor i za utovarivač.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
2200 eura.

Slike budem kasnije, mislim da muž ima koju u mobu.

Utovarivač je baš ovakav - slika sa neta:

Preusmjeri Obavijest

Ima dvije kible - sa vilicama za stajski gnoj i veliku za rasuto. Sa kiblom za rasuto smo tovatili pileći gnoj i ona je stalno na njemu.
A Ursus je onaj žuti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Jo, to je utovarivač SIP TEŽAK8.
Po pravilima (a i ne samo radi pravila) treba postaviti slike, pa te molim da ih čim prije postaviš.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
OK, zbunilo me spominjanje konzora kao na Zetoru.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ima li Ursus papire?

Ima Ursus papire, ali je odjavljen, bio je registriran ali više nije obzirom da je petnaest godina radio jedan dan u godini - kamion koji nam je dovozio pijleći gnoj kipao je na našu parcelu tristo metara od kuće iza vrta, pa nije bio potrebe održavati registraciju.
Prvi vlasnik je moj muž.

Jo, to je utovarivač SIP TEŽAK8.
Po pravilima (a i ne samo radi pravila) treba postaviti slike, pa te molim da ih čim prije postaviš.
Da, SIP - ov koliko se sjećam, robustan, jednostavna montaža i demontaža napelja se i stavi sa svake strane bocne i to je to.

Jedino se moraju farovi skinuti zbog konzola kada se montira - farovi su u garaži, nismo ih vraćali jer nam nisu trebali pa čekaju.

Ups, veli muž da Ursusu treba poštelati kočnice i električnu instalaciju za svjetla i žmigavce.
On to nije godinama radio niti održavao jer mu nije bilo potrebno.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Cijena je okej, s obzirom da ima utovarivač, ali novac ne pada s neba.

Nisam baš (još) takav gazda, da kupujem traktore iz gušta :D
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
da jo ima vladimirca za prodat, već bi bil prodan... :hahah:
ursus mi je mekan...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ih kojotiću, a ti počinješ polako uviđati falingu mekanog........počelo je, a? 🤭
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
bitan je rezultat na kraju, opće me se ne tiče jel mekan il tvrd...:hahah:
 

Najnoviji postovi

Na vrh