• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorski rovokopač

Goldy

Član
Tu od
11 Ožu 2012
Poruka
30
Pozdrav ekipa, zanima me traktorski rovokopac, treba mi za traktor 65-70ks za zetora 7245, traktor ima 4 tone tako da mislim da bi bez brige mogao stim kopat, a sad me zanima sta je od toga najbolje uzet, a da nije nešto ekstra skupo, dal je moguće do nekih 25000 kn kupit pristojan rovokopač sa posmakom i mozda provucenim priključkom za pikamer..? ima svakojakih na oglasniku manjih i veci sta je za vas najbolje?.. stim da bi se koristio u domace svrhe kopanja te tu i tamo ako šta još kome treba iskopat ili poravnat? Hvala

Najnoviji postovi

Na vrh