• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uhu ljepilo i Patafix

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Kupili mi danas Uhu ljepilo ( ovo novo kaj ima patent ) i Uhu Patafix u silnoj zelji da na novopofarbane zidove ne busimo rupe, nego cemo kalendar, slike, zidni sat i nesto jos k tome, poljepiti sa Super dobrim Uhu ljepilom najnovije tehnologije.... :icon_super: I krenemo mi ( naravno, prije procitamo uputstva ) u nadi i silnoj zelji, postaviti nam drage tricarije na prekrasne novoofarbane zidove... Zamjesim ja Patafix ( kako i pise ) potiskam na poledjinu slikice teske 30-ak dkg, stisnem ju na zid ko sivonja ( Bogu fala kaj nije pukla ), okrenem se da pripremim drugu smjesu, a ova na zidu ..... pras na pod ....:confused: Sav zacudjen, podignem sliku i vidim da to Super novo ljepilo, proizaslo iz kuhinje najnovije tehnologije ni samo sebe ne drzi na zidu ..... A ono ( kaj je kakti tekuce i stiska se sastrane na one potisne ruckice ) .... Sve napravim kak pise.... a pise - laganim pritiskom.... Muskulfiber sam dobil od stiskanja, a van nikaj nejde.... I sve tak dok nisam popi...:mad:: i sve to potrgal i otvoril da vidim u cemu je kvaka da ljepljiva tecnost nejde van .... Kak bi vraga isla van kad je patrone prazna ko moj novcanik koji je za 45 kn laksi, koliko me ovo zivotno iskustvo kosta ...
Ipak bu sutra busilica radila rupe po prekrasnim novoofarbanim zidovima ....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
Imam i ja negdje Patafix,da ti ga pošaljem....:(giggle):
A jesam ga se namjesil...:(devil):
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja sam prebolil te kune i ostrim i odlucnim potezom lansiral sve skupa u kantu za smece ... U buduce kune trosim samo na provjerenu robu
 

Najnoviji postovi

Na vrh