• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uljana repica, sjetva-žetva 2010-2021

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
175
Hoce smeti repici ovaj minus sto javljaju iduci tjedan, kod mene samo sto nije procvala?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
To ne bih znao, nisam imao iskustva sa time.
Problem je što se sad pupovi počinju izduživati i onda od mraza pukne pa počne ponovno rast sva izvetoperena, ko gušćji vrat.
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
175
Nista od osiguranja, treba se dodatno osigurat od mraza i imaj neki pocek od deset dana kad uplatis da vrijedi
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Jesu, zadovoljan sam učinkom, mislim da samo zalihe što prodaju to je to, kod nas svi kažu još ovaj tjedan.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Jel su pocrkali od toga? Di to opće kupit,više ga nema u prodaji?

Crkavaju, ali treba lit na ha, već sat do dva nakon primjene pocrkava cca 90%..ja sam dodao i okvašivač.
Dns je bila terapija.
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
175
Kak misliš samo šta nije procvala,kak ti je već tak velika??
Valjda sto je bila blaga zima, nađe se koja ima vec sad cvijeta, nisam slikao zeza me kamera na mob., danas sam prskao protiv sjajnika a tjedan dana prije protiv pipe i ostale gamadi sa kontaktnim
 

Ratar12

Član
Tu od
12 Velj 2018
Poruka
47
Pozdrav ja ove godine prvi put sijem repicu pa me zanima kakav je otrov proteus bio u polj.apoteki i to mi preporučili protiv pipe i sjajnika ima li ko iskustva s tim otrovom
 

holland

Novi član
Tu od
23 Ožu 2020
Poruka
1
Pozdrav svima!Imam jedno pitanje,budući da su ukinuli insekticide na osnovi klorpirifosa,čime tretirati repičin sjajnik,buduči da je rezistentan na večinu djelatnih tvari koje su ostale legalne za kupnju????!!!
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Ne prestrašno, ali eto male posljedice od snijega.
Ima tu i tamo pokoji cvijet, idući tjedan neki od insekticida i Zakeo Xtra za bolest i to je to za ovu godinu.





 
Na vrh