• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ursusc-335 problem

mtvt

Novi član
Tu od
21 Velj 2017
Poruka
4
radijo sam generalku na malom ursus sad ga upalijo i zuji nesto u masini dali neko bi znao uzrok tome
 

mtvt

Novi član
Tu od
21 Velj 2017
Poruka
4
bas u masini dali bi moglo biti zupcanici od bregaste ili onaj prenosni za bosh pumpu stego sam ga koliko ide el imam osjecaj da tamo zuji
 

mtvt

Novi član
Tu od
21 Velj 2017
Poruka
4
cak sam mislijo da to mozda mora zujati dok se ne razradi masina ,rađena druga specijala u ladislavcima ja samo stavijo glavu motora i zupcanike upalijo bez problema samo sta zujin nekak nije cisti zvuk skinuo sad remen od pumpe vode i alternatora isto se cuje
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Vrati se majstoru koji je to radio pa vidi s njim. On bi najbolje trebao znati što i kako je napravio i koji je uzrok zujanja.
Ili da ti ne zuju filter ulja !? Jel se zujanje gubi, ili pojačava i smanjiva dodavanjem, ili oduzimanjem gasa !?
 

Mrky95

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
125
Tak nekaj se meni dešvalo na 355 napravil sam generalku a on nakon par sati pocel zujat nije bil filter u pitanju nego ventil na uljnoj pumpi.
 

mtvt

Novi član
Tu od
21 Velj 2017
Poruka
4
Budem sutra skinuo karter pa cu pogledat nema mi drugo bas mi to neda mira ,hvala svima na savjetima
 

omarko11

Novi član
Tu od
2 Svi 2018
Poruka
5
Pozdrav, da li netko zna dobrog mehaničara na području požeško-slavonske županije za malog ursusa, hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh