• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uzgoj janjadi pitancadi pramenke

Pramenka

Novi član
Tu od
22 Sij 2022
Poruka
3
Pozdrav, interesuju me iskustva oko uzgoja janjadi pitancadi ako neko zna proces, koliko mlijeka se daje u pocetku , kada se pocinju davati koncentrati sijeno itd, koliko mlijeka nakon mjesec i pol trosi po danu , primjenjivao bih mlijeko u prahu, kada se krecu odbijat itd, zamolio bih ako moze odgovor nekog ko radi isto ovako.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,910
Vidim da ti je to prvi post,a da se malo predstaviš
 

Pramenka

Novi član
Tu od
22 Sij 2022
Poruka
3
Ja sam Amel, živim u BiH, imam 25 god , razmisljao sam dosta o ovom poslu, i striktno ovako kao sto sam.napisao za pocetak, ali nigdje nisam našao da baš neko ko je iskusan piše o tome
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,910
Dobrodošao na forum,sigurno će se netko naći za pomoć
 
Na vrh