• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vino od višanja

T

Turbo

Guest
Pozz,

upotrazi sam za receptom da bih mogao napraviti vino od višanja. Vino koje sam probao prošle godine u Zaboku je bilo napravljeno kao probno od različitih sorti te je ispalo toliko dobro da ga vrijedi napraviti. Stoga ako netko ima recept bio bih mu jako zahvalan:(handshake):
 
T

Turbo

Guest
Za probu nabrao 30 kg Višanja, stavio sve u bure, nasuo 6% šećera od ukupne količine višanja i sad čekam pa što Bog da
 

pero1q

Novi član
Tu od
9 Lip 2011
Poruka
23
Pozz,

upotrazi sam za receptom da bih mogao napraviti vino od višanja. Vino koje sam probao prošle godine u Zaboku je bilo napravljeno kao probno od različitih sorti te je ispalo toliko dobro da ga vrijedi napraviti. Stoga ako netko ima recept bio bih mu jako zahvalan:(handshake):


Ako bude od pomoći, ja sam prije tražeći bio naletio na ovo ali nisam isprobao


rqXAKq2.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh