• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
E postoji mogućnost ranije berbe jer je zbalija na višem položaju ima više sunca i možda ga bog više voli :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer: ajd živeli :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
E ovako kod mene,berba danas završila,,,s time da je muškat(jako loše prošao)on mi je uvijek raniji jedno 20dana,,,ove godine čista žalost od bijelog muškata,jedno 80%totalno trulo,,,nakon 12 špricanja,,i dva puta prošao sa sumporom,,došlo je i do mene gnjileži,suze mi idu na oči kad se sijetim samo truda ali šta je tuje,,,kiša je svoje ove godine donijela.....nači da se ne lažemo,,,,kod mene kuhalo oko pola tinje od 600l,,,utočeno oko 100litara mošta(mladog vina kako očete).prošle godine bila je tona samo Muškata na istom redu i pol....

Malvazija danas brana,,,naravno uz slike,koje sam ja sliko,jer za drugo i nisam,,prvi puta od kad znam za sebe da je potrgano bez mojih ruku(zdravlje neda)
malvazija pobrana,,i na redu i pol kuha jedna bačva od 750l,,nači trebalo bi bit oko 500-550 litara mošta,,,ostatak prodan kao svake godine 1tona,,,,i tako je u konobi još 600litara starog,šta muškata šta malvazije....

Crno gržđe pobrano,,,i zadovoljan sa kvalitetom i prinosom,,,,njega imam jedan red i mogu reč da je skoro bacio ko malvazija...

prije slika ču reč samo da u kvaliteti grođa ove godine je skoro ko ilani sa bijelom malvazijom i crnim kojeg imam par vrsti,,,,,,,ali kod muškata,,to nemogu reč,nažalost je ove godine tako.........:evil::evil::evil:

Prinos,puno slabiji u cijelom izračunu,,ali dobro da je itako,,,čujem u labinu i okolici,,,kao i bližim selima,da su prinosi pali i do 60%(pustimo one koji preuveličavaju)ima ih i bit če ih ko uvijek...........

evo par slika..



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
B

BAGERISTA

Guest
E postoji mogućnost ranije berbe jer je zbalija na višem položaju ima više sunca i možda ga bog više voli :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer: ajd živeli :partyman:


A moguče,,,,,,,:lol::lol::lol::rolfer::rolfer::rolfer:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
E poz jel si ono ti nosiš kante, jel tvoje dite ili se samo na te piše...:mrgreen:
ala bit će mošta samo triba još maruna ispeć i ožeži......:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nažalost ne nosim ja,dobar prijatelj,jer sam ovaj put u opsajdu(operacija),,tako da sam ja bio ko neki šef,ali nije to za mene,,kažu šta slikaš,da nam se smiješ poslje,,,,,,,,,,,,:rolfer::rolfer:

A dijeca(rekli su svi da su moja) došla iz škole točno kad se trebalo iskrcavat u konobu,,,,ja crn oni plavi;););)
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ha ha ha dobrano si me nasmijao nema šta znaš nasmijat čovjeka prijatelju :supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo još neznam zašto nemogu kada uploadam više slika odjednom postat da se odmah vide slike u postu a kad idem jednu po jednu onda može???

Uredno,,,svaka čast,,,vinograd za 10-tku,,,nemam šta reč,,konoba mi se sviđa,,,i uredno unutra ko u apoteci,,,......:prayer::prayer::prayer:

Pitanje,,dali možda imaš sliku od onih boca u zidu,,mislim da je to neki homemade proizvod....i ako može jedna slika od toga.......
Dosta ima vidim na novo posađenih redova(trsova)reci koliko su stare ove na drugoj slici.........i koja sorta.
Fala lipa,,,slike odlične..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Evo nemam trenutno bolje slike....to ti je gotova cigla za 2 boce....i zidaš koliko hočeš a na slici je ovo lijevo Chardonnay 2. godina a ono desno Graševina tek posađena....1000 kom i nevidi se Sivi pinot isto 1000 kom isto sađen kad i graševina


 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Hvala ljepa na slici,,,,,super se vidi,,,i na sadnji trsova...vinograd stvarno uredan.
reci mi imaš dosta starih loza......ili si krenuo od početka..

Reci mi ovo ti je mošt u tinji za rakiju peč,,,šta je gore voda iznad njega..:?:
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Hvala ljepa na slici,,,,,super se vidi,,,i na sadnji trsova...vinograd stvarno uredan.
reci mi imaš dosta starih loza......ili si krenuo od početka..

Reci mi ovo ti je mošt u tinji za rakiju peč,,,šta je gore voda iznad njega..:?:

Ne to je crno...Frankovka....maceracija 5-7 dana gore je najlon i voda tako da je uvijek potopljeno u masulj....nema miješanja,mušica,štetnog zraka itd......
a trsovi najstariji su mi 8.godina....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Dečki,vinogradi su vam fenomenalni,svaka čast
 
B

BAGERISTA

Guest
Ne to je crno...Frankovka....maceracija 5-7 dana gore je najlon i voda tako da je uvijek potopljeno u masulj....nema miješanja,mušica,štetnog zraka itd......
a trsovi najstariji su mi 8.godina....

Nači mlade vinograde imaš,,,svaka čast,,,,,...tako rečeno sad su u punom sijaju ove koje imaju 7-8 godina...

Jedno bi te pitao,,,mislio sam da porežem ove godine na dva pupa sve da malo vinograd odmori,,,reci dali bi bilo pametno da se poreže sad i baci dole i izmalčerira:idea:tako da ostanu glave ,,i tako da bi odmah i nagnjojio brajde,,neznam dali je pametno i kako če se ponašat,,,ali da ih odmorim
 
B

BAGERISTA

Guest
Godina je 1985-6,,,,a ,,,dvostruko spuštanje glava,,,ako si na to mislija,,po svakoj strani tri do četiri pupa...

Redovi su široki 2,60,,da se normalno može obrađivat sa 539....s time da mi unutra idu svi strojevi,,,pa i rasipač za stajski gnjoj.........

Među trsima je razmak 1,20,i svaki 4 trs ide betonski stup...
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Ako sam dobro shvatio dvostruki guyot znaći 2 lucnja i dva reznika ali mi nije jasno na čemu imaš 4 pupa ???lucanj ili reznik?.....mislim da vinograd općenito nema potrebe odmarat.....bolje češ mu pomoć da mu odoreš brazdu uz trs, unutra stajski i umjetni i zaorat to .....i tako svakih par godina.....neznam koliko si do sad puta gnojio....i kako dali sa deponatorom ili kako ....koliko imaš trsova????
 
B

BAGERISTA

Guest
Ako sam dobro shvatio dvostruki guyot znaći 2 lucnja i dva reznika ali mi nije jasno na čemu imaš 4 pupa ???lucanj ili reznik?.....mislim da vinograd općenito nema potrebe odmarat.....bolje češ mu pomoć da mu odoreš brazdu uz trs, unutra stajski i umjetni i zaorat to .....i tako svakih par godina.....neznam koliko si do sad puta gnojio....i kako dali sa deponatorom ili kako ....koliko imaš trsova????

E sad teško mi je razumit,,,kako da ti kažem,,trs se dijeli gore na dvije glave koje se spuste na žicu,,,nači jedna ljevo,jedna desno,,na tim šta spustim i vežem puštam od 3-4 pupa,,,to je di če bit za tu godinu novo grožđe......Tako rade talijani,,,samo šta oni dignu još gore trs,,,i nakon toga im se trs završava u obliku ;T;(nekako čemo se uspijet skužit,,ako ne ču slikat..)

A sad ču obijasnit moj postupak,,,kako ja obrađujem.....

Nači svake se godine među redovima preore,i odore do trsa gnjojim svaku drugu godinu sa rasipačem,,sad od lani krenuo sam svaku godinu,,,kod gnjojidbe radim i da bacam i kan-pomijšan s ureom,,,i sam npk-u intervalima...plus kod svakog špricanja dajem i preko lišča hranjenje ureu,,,rastopim u vodi 1%.........
Tako da vinograd dobije stvarno uvezi gnjojenja 100%,,,evo sad razmišljamo da se poreže i da prođem loze koje bacim na pod s malčerom,,,nakon toga sam mislio gnojit i izorat............s time da mi gnjojimo kompletan red nači cijela površina,,,a ne bacam gnoj ispod trsa direktno(gnoj koristim od konja ,,,,,,,,,,,lično svoj,homemade )

Jedno pitanje Dali je dobro udarit jedno špricanje,,,sad uvrijeme kad loza (trs)odmara,sa čime ako mi možeš reč i kad...
 

Najnoviji postovi

Na vrh