• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vinogradarstvo (radovi u vinogradu)

Zoki ticić

Aktivni član
Pridružen(a)
19 Stu 2012
Poruka
2,729
Da li ti taj stroj ošteti koru?

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk

NEWHOLLAND

Dobro znana faca
Pridružen(a)
15 Srp 2010
Poruka
4,050
Skine onu suhu koju i treba skidat, zivu rijetko kad, osim ako je grbav cokot pa ga dohvati metalni dio.

AirBoX

Aktivni član
Pridružen(a)
25 Lip 2014
Poruka
989
Dali možda netko ide na ekološku gnojidbu koju sada guraju u prvi plan po pitanju poticaja?

AirBoX

Aktivni član
Pridružen(a)
25 Lip 2014
Poruka
989
Vec kad imas tu drndalicu, jesi uzeo onu IAKS mjeru za mehanicko unistavanje korova?

NEWHOLLAND

Dobro znana faca
Pridružen(a)
15 Srp 2010
Poruka
4,050
Osim sto pljevi, ako je vlazno skida i zemlju tako da sam zadovoljan. Radi bolje nego sto sam mislio.
Oko 3-4000 kn sam platio, polovan naravno.
Novi rinieri u messisu je preko 20000kn + ako ces pumpu i rezervar za ulje posebno je preko 10000kn.

tatkodvd

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
2 Pro 2011
Poruka
1,073
zwer@ Obavezno kabanica ili neko zaštitno odjelo kad prskaš. Dune vijetar i svo sredstvo ti po leđima i za vratom.

Provjeri donju lijevu diznu, čini mi se da neradi bar koliko se vidi sa slike.

zwer

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
15 Ožu 2010
Poruka
1,315
Što se dizni tiče, sve su ispravne ali morat ću neke zamijenit jer mi se čini da dpreviše propuštaju.

Začuđujuće, i ja sam mislio da ću biti sav mokar od škropiva ali ako ne puše ni jedna kap neide na šofera... Tako da prska se rano u jutro kad nema vjetra. Nemam ja tog puno pa se tih sat vremena mogu prilagodit.

AirBoX

Aktivni član
Pridružen(a)
25 Lip 2014
Poruka
989
Svejedno, nije zdravlje vrijedno tih 100kn za poštenu masku sa filterom i jednokratnim kombinezonom.

jossip

Član
Pridružen(a)
7 Velj 2019
Poruka
108
Kod mog direktora nema nikakvog tretmana, malo se pokosi i skrate vrhovi i to je to a na jesen daje vrlo dobru kapljicu.

Na vrh