• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja imam 600 čokota, nekak mi dojde za kaj se mučiš i delaš kad tak ti dojde mraz i uzalud trud, najbolje niš ne delat, mada to nije rješenje.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Lehko tebi kupljenec,vec dva meseca nebrem v gorice,jeebe me Korona(samoizolacija,druga zupanija)a sad i Austrijanci zajebavaju ak odem doma opet ovdi u samoizolaciju.Budu to sini nekak resili ali mi faliju gorice,priroda i mejasi kak i moja Ara lepi beli pesek. :cry:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ah,skvo:devilish: stalno pita,bus neke eure poslal,no istini za volju,negda dok sam gore se osecam kaj na g. odmoru. :ppozdrav:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dela se normalno,ovdi mi nema ko prigovarati.:DEvo od jucer i krcme oprte al gemist 2.5€ vu nasem Yugo lokalu, a v goricama jos 100l vina a nebres do njega:confused:,ko bi rekel da nas budu take brige snasle.
 

barac

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
90
Evo vidiš Kupljenec da neke stvari u goricama nemres zameniti s nikakvim blagom a jos i vina napraviš, naj se plakati bu i pri tebi nekaj rodilo.. ni pri meni pod kucom ni nis bolje. . Samo optimizam
 

barac

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
90
Znam ja kaj ti misliš😁.. ti bi gorice kaj bi dosel samo gledat kak raste i pobrat ga,a onda kad oslepiš oko božića ili da ne velim pobedariš načisto kaj bu onda..🤭
 
Na vrh