• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

Vinogradarstvo (radovi u vinogradu)

bane1978

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
1,193
Malo sam unatrag par mjeseci promatra te no name i poznatije i na oko mi se čini da je sve to isto,samo drugačije upakirano i d a puno plaćamo samo ime
Znači isti oblik,ista plastika samo drugačije boje
O kvaliteti ugrađenih dijelova i baterija ne mogu sudit,a na "oko" je sve to identično

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
2,738
Pa ja sam trazio sigurno dva sata dok nisam naso neki balans, i zaključio da su sve iste, razlika je samo u dizajnu i nekim sitnicama, a meni je bilo bitno samo snaga i zahvat, škare nemaju senzor za prst i žicu i nemaju ekran koji broji rezove ali služe svrsi, kupio sam ih na aliexpress i dobio sam zadnji komad od prodavača koji ima skladište u poljskoj i u crnom tjednu su bile 40% na sniženju, sad sam išo opet tražit i više ne nudi dostavu iz poljske ima samo iz kine direkt tako da je dostava duža, u svakom slučaju preporučam, ja sam ugodno izenađen prvenstveno sa trajanjem baterije i mislim da će trajat i duže nego godinu dana, ali vidit ćemo ja vjerujem da jedna baterija može porezat 500 cokota do nule znači sa bacanjem dole, a to je skoro duplo od moje norme koliko stignem vremenski, par punjenja i ja sam gotov jer ja ne režem sve nego imam još covijeka koji mi reže tako da kad meni dosadi će preuzet :ROFLMAO:

Edit: najbolje da pogledate sami na netu ja sam tražio pod...eletric pruning shears... iz kine ne dostava oko 300kn rok je 7-15 dana i cijene su oko mojih nesto skuplje nesto jeftinije ima za svaciji dep

Posljednje uređivanje:

senpai

Član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
31
Meni je to nekako bezveze i preskupo. obične trsne škare su vječne. za debele grane kupi žagu.

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
2,738
Bezveze i preskupo? Cijene takvih kod nas u hrvatskoj malo bolje su od min 550 pa do 2-3t€...
Kad budes rezao dnevno 500-600 komada cu te pitat koliko ti služe te obične

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
2,738

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
2,738
Stigle mi škare, ove sam malo duže čeko cca 20 dana, ove režu 2,5cm max, inače iste karakteristike kao i prve koje sam naručio sam one režu deblje, do 3cm
0B5CE7A6-537E-4455-A63C-9D282CB55FB8.jpeg

Najnoviji postovi

Na vrh