• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Baš me zanima da te neka suseda pozove da joj pomogneš kosilicu zapaliti, neka vikendašica, koja je sama u kleti, ak bi išel😂a ti se baš spremaš vezati trsje, mislim da bi trsje počekalo 🤭
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,701
Tak, je kolega ZJ, nedaj ti da oni mene tak grdo zahebavaju :hahah: :ROFLMAO: . Baš zato kaj je tak mlada kak moja kćerka, uvijek mogu da po potrebi pomognem riječima i djelom, ali nemam prema njima tak slobodoumne misli i takve nakane kak to Kupljenec ovdje siluje, mislim prezentira :hahah::ROFLMAO:
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,578
Gotova jedna tablica... Sad jos koju i dosta za ovu godinu..
 

Prilozi

  • IMG_20210324_150411.jpg
    IMG_20210324_150411.jpg
    55.7 KB · Pregleda: 50
  • IMG_20210324_105731.jpg
    IMG_20210324_105731.jpg
    53.6 KB · Pregleda: 50
  • IMG_20210324_105736.jpg
    IMG_20210324_105736.jpg
    48.9 KB · Pregleda: 50

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Jako žalosno. :confused:
Toliko volje i truda je bilo potrebno da se podigne, a sad se to sve mora poništiti. (n)
 
  • Like
Reactions: ZJ

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Evo ja ti platim kunu po kili pobranoga da radis sve,samo radis bez troskova spricanja gnojenja i nafte, dam i traktor...
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Evo zena mi radi u Eurospinu i aj kupi neku butelju kao od 1.5l vina na akciji za 14 kn neki dan. Ljepa boca ljepa etiketa a vino sasvim koretktno. Naprotiv pravo dobro. I mislim jednostavno nemozemo bit njima(uvoz) konkurencija. I cjene ce sigurno sirovine ici jos dole. Dakle nek se spasava ko moze...
To me podsjeća na moj bratić koji kad nema više vina, ga radi po potrebi od praškova i prodaje ga jako jeftino.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,701
U petak poslije podne smo u goricama sve pokosili i "eliminirali" panj od nedavno srušene stare jabuke, da nam ne smeta za opušteno parkiranje automobila. Naravno da je bilo i nešto druženja sa susjedima uz kupicu vina, nije posao zec da nam pobjegne :) .
Zadnji snijeg i hladno vrijeme je smrznulo našu Gliciniju, koju imamo pokraj terase uz klijet, radi hladovine za vrijeme ljetnih dana, jer smo okrenuti "jug - jugozapad", pa tada sunce piči li ga piči. Prava šteta kako je več sada bila napredna i lijepa, pitanje da li se bude i kako oporavila:
Glicijija se smrzla.jpg

Jučer, u subotu cijeli dan, smo po jako vjetrovitom vremenu ja i supruga posadili 45 komada mladih trsova, za popunu mjesta na kojima sam pocijepao "bolesne stare čokote".
Pošto uvijek volimo imati i malo našeg crnog vina posadili smo si frankovku, a za bijelo vino smo popunjavali sa sortama muškat žuti i graševina.
(Zemlja nam se pretvara "u pustinjsko tlo", ili u suhu, sirovu ciglu, neopisivo kako je suho, a prave, obilne kiše nigdje na vidiku. Morao sam po trsju postaviti / rastegnuti šlaufe i sve smo obilno zalijevali za vrijeme sadnje vodom iz vodovoda, jer koji bi vrag u kantama još nosio svu tu potrebnu vodu.)
Sada je to, na kraju dana, gledano iz balkona izgledalo ovako:
IMG_20210410_164406.jpg

IMG_20210410_164411.jpg

Bio je to odmor za oči i umorne ruke. Ako je za vjerovati brojaču koraka na mobitelu, nabrojio je nešto preko 17000 koraka, po brijegu gor, po brijegu dol. Bili smo na kraju dana jako umorni, ali i zaista jako zadovoljni, još jedna briga manje (y)👌:) .
Sada bi tu uvrstio još jednu prigodnu slikicu, za okrijepu duše i tijela za vrijeme posla, ali mi vrag ne da pa ju budem onda sad nalijepio u nastavku
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Svaka čast prijatelj 👌👍
Baš lepo držiš do trsja, vidi se da je to velika ljubav 😉
Ali mi nije jasno kak si mogel ženu ostavit da i dalje dela u trsju a ti si se prešel sa kupicom družit😊mogel si i njoj natočiti pa poslikat 2kupice,al neee ti samo svoju🙂
 

Najnoviji postovi

Na vrh