• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Pavin ima Crapal 2.0 1km u butnu vidit cu sutra cijenu, ocito te pocincane ide vise tako da mi dode ista cijena, ovu ponudu sta sam vidio dode me oko 4 glave sva žica
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Po svemu sudeci po svim postovima po temama mogu zakljucit da si cisti mazohista jer normalna osoba ne moze zagovarat teze i kompliciranije obavljanje poslova u odnosu na moderno i lakse, mozda zato i ne stizes neke banalne poslove🤔
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
? Koje teže? O čemu ti pričaš? Pa jel bi bilo normalno za 300 čokota imat mehanizaciju za 10000 eura za špricanje? Ja imam i leđni atomizer i bakrenu i plastičnu špricu. Ali ti ne kužiš o čem mi pričamo, ne dealju svi za zaradu ko ti, neko radi iz gušta sve. 😉
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Od bakrene nema bolje,..................................za postizanje dobre cijene na otpadu. :hahah:
Malo ozbiljnije, dobra je za nekoga tko želi trenirati leđne mišiće i vježbati s ručkom. Ja sam se ipak odlučil za aku špricu. Trenirati mogu i na druge načine, 350-400 kn nisu neki novci, a dosta je lakša i namesto pumpanja si mogu popevati ili fučkati. (y) ;)
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Po kvaliteti.
Pa ni to. Podmazuj, one kozice stalno odlaze, curi na poklopcu, original rucka nikad nije dobro radila, original dizna nikad nije dobro rasprsivala. Danas je dobra samo za okacit na zid za ukras.
Imam ovakvu 20 godina. 0 odrzavanja 0 kvarova. O udobnosti da ne pricam.

Danas su aku jos pristupacnije i jos lakse za radit.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Svako ima svoje misljenje. Bakarne prskalice su u to vrijeme bile in, i zaista su bile odlicne. Bar ova koju je moj otac imao. Ne znam proizvodjaca, ali znam da smo radili velike povrsine zemlje, i trajala je sigurno oko 20 godina. Prskala je fenomenalno, bas kao sad neke akumulatorske, toliko je "bacala" i rasprasivala. Takodje ne kazem da su se svime dobro pokazale, ali nama jeste.

Kao i svemu, i njoj je dosao kraj (pukla je na mjestu dje se stvara pritisak) i naravno nikad vise nije bila ista. Posle nje smo promijenili 3 plastične prskalice, nakon cega su kupljeni atomizer i motor. prskalica.

Dakle, svemu dolazi kraj, a ne prskalicama.

Pa ni to. Podmazuj, one kozice stalno odlaze, curi na poklopcu, original rucka nikad nije dobro radila, original dizna nikad nije dobro rasprsivala. Danas je dobra samo za okacit na zid za ukras.
Imam ovakvu 20 godina. 0 odrzavanja 0 kvarova. O udobnosti da ne pricam.

Danas su aku jos pristupacnije i jos lakse za radit.
stric ima stariji tim ovakve, odlicna je ali trosi tecnosti puno...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Na nju idu sve standardne dizne pa nije problem pojacat ili smanjit potrosnju. Isto tako ih mjenjam ovisno o poslu, okrugle ili lepezaste.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
I ja sam poceo skidat mladice bez grozda, ali meni ide sutra 3. špricanje😂
Zašto tako dižeš trs, vidim da ti je 20-30cm iznad prve žice
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Kod mene su 20-25 ali je stalno kisa u subotu sam bio spricat i sutra opet jer je palo preko 35l kiše
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
Zašto tako dižeš trs, vidim da ti je 20-30cm iznad prve žice
Ovaj vinograd je tek kupljen prošle jeseni, vidjet ćemo što će biti s njim, žao mi ga zapustit ili povadit,gospođa nikako nije za to, a uzet je čisto što se nastavlja na moje dvorište, zapravo iz vrta nastavljam u vinograd.
Po pitanju visine panja, to je tako pošto svake godine se rezalo na mladu lozu i tako praktički svake godine malo manje od pedlja je išao u visinu.
 
Na vrh