• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Imam i plasticne i limene i drvene 😆 20210713_154212.jpg
Iskreno volio bi da ti mogu poslat barem ove viškove 🤔
Sad ti je prilika ako imaš neke stare vinograde pred kraj vijeka da ih povadiš i odmah mlado na to, recimo da ti je tu negdje po brzini roda...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Krasan ti je vinograd. (y) Čestitam! :ppozdrav:

Mislil sam da ti imaš samo zglobne traktore, a sad vidim malu Kubotu. o_O
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Nije moj to sam od prijatelja posudio,ali gledam jednu ovakvu bi volio kupit,jako zgodan traktor,za obradu je super jer može imat i obradu pod red,okretan mali snage ima ma samo rijeci pohvale a ne troši ništa po 12 sati traje rezervar u ovom poslu
 

Kiki96

Član
Tu od
6 Stu 2020
Poruka
76
Ovak je to kod nas bilo za vikend, nakon 3 godine konstantnog mraza, par puta i leda nekog, konacno da izgleda relativno oporavljeno i dobro.
Makar je i ove godine dio odnio mraz al jbg..
20210709_175307.jpg 20210709_202236.jpg
 

Kiki96

Član
Tu od
6 Stu 2020
Poruka
76
Da, imamo oko 500kom, a spricanje lednim atomizerom..
Inace su samo 4 skroz desna reda napravljena sira, al nikad nije traktor bio u njima..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
@NEWHOLLAND[/USER] nista ne pišeš kako je kod tebe?
Pošišano, uredno, pokošeno, ošpricano. Nema me bas na forumu, malo mi je stiska.
Sve u svemu da se zalim ne mogu. Da ima kise nebi se zalio. Ovo kod kolege je katastrofa. Inace sam u blizini zivio pa me jos vise pogodilo.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
I kod mene ne stiska lagano zavrsavam za ovu godinu i sljedece spricanje ide sa plavim,još dva puta tri max i čekamo berbu, imam 3 parcele po 4 reda di ne mogu sa šišačem to sam danas sa ručnim riješavo, da nebi ljudi mislili da imam sve na lagano😂
20210714_200129.jpg
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,881
Tako ti je bilo slično kod nas, 2 godine zaredom smo jako slabo brali, prvo je bio mraz, nakon toga je još tuča ga uništila. Da ne govorim kolko je brige oko toga, a na kraju nemaš ništa, ali Bože moj, priroda je neumoljiva i protiv toga se ne može. Prošle godine je konačno bila lijepa berba, sad ove isto očekujemo da bude nešto slično, naravno ako ne bude do kraja godine kakvih većih iznenađenja.
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
View attachment 38689

View attachment 38690
znači u proljeće ga ubio mraz i možda smo bili na 20% uroda...
sad tuča ide još minus 30%....
4 godine za redom nisam brao skoro nikako
jebeni vinograd
Katastrofa, tak je i meni sa orasima. Jbg , naradiš se kao konj, pokosiš, frezaš, režeš, špricaš,gnojiš i na kraju k...c od ovce. Bolje da se za te novce pilo pred dučanom.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
E da si reko da negdje odes putujes kupis nesto za užitak ali pit ispred dućana😂 to možeš i nakon šta obaviš posao..
Kod mene je za sada okej vrijeme prati situaciju u polju i ne mogu se žalit čak nije ni suho ima naznake da bi mogla bit dobra godina
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
E da si reko da negdje odes putujes kupis nesto za užitak ali pit ispred dućana😂 to možeš i nakon šta obaviš posao..
Kod mene je za sada okej vrijeme prati situaciju u polju i ne mogu se žalit čak nije ni suho ima naznake da bi mogla bit dobra godina
A komentar na ovo za pit pred dučanom ide u kontekstu.........mahera kojima je kratka koža na leđima i nemaju vremena niti želje za radom, pa stoje ispred dućana piju i još te žicaju za pivu.......nemaju brige niti obaveze pa ih b..i k...c i za mraz i za sušu itd..........Si razmel sad šta sam štel reći 😂
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
E tako onda da takvih poznajem ne mkras nis govorit, samo sam ja skuzio da bis ti rade sjedio pred trgovinom sa ulozenim parama i popio ih ahah a ne da govoris o ergeli pred trgovinom
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
E tako onda da takvih poznajem ne mkras nis govorit, samo sam ja skuzio da bis ti rade sjedio pred trgovinom sa ulozenim parama i popio ih ahah a ne da govoris o ergeli pred trgovinom
Pa nekad se i sam premišljam jel bolje rmbačit kao konj ili bi bilo bolje sedeti pred dućanom i lezi lebe 😂 😂 😂
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,527
Posljedica popodnevnog nevremena kiša i tuča i vjetar
 

Prilozi

  • IMG_20210718_203811.jpg
    IMG_20210718_203811.jpg
    38.9 KB · Pregleda: 19
  • IMG_20210718_203800.jpg
    IMG_20210718_203800.jpg
    48.8 KB · Pregleda: 19

Najnoviji postovi

Na vrh