• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Skine onu suhu koju i treba skidat, zivu rijetko kad, osim ako je grbav cokot pa ga dohvati metalni dio.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Osim sto pljevi, ako je vlazno skida i zemlju tako da sam zadovoljan. Radi bolje nego sto sam mislio.
Oko 3-4000 kn sam platio, polovan naravno.
Novi rinieri u messisu je preko 20000kn + ako ces pumpu i rezervar za ulje posebno je preko 10000kn.
 

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,255
zwer@ Obavezno kabanica ili neko zaštitno odjelo kad prskaš. Dune vijetar i svo sredstvo ti po leđima i za vratom.

Provjeri donju lijevu diznu, čini mi se da neradi bar koliko se vidi sa slike.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Što se dizni tiče, sve su ispravne ali morat ću neke zamijenit jer mi se čini da dpreviše propuštaju.

Začuđujuće, i ja sam mislio da ću biti sav mokar od škropiva ali ako ne puše ni jedna kap neide na šofera... Tako da prska se rano u jutro kad nema vjetra. Nemam ja tog puno pa se tih sat vremena mogu prilagodit.
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Kod mog direktora nema nikakvog tretmana, malo se pokosi i skrate vrhovi i to je to a na jesen daje vrlo dobru kapljicu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh