• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,421
Nas je prekjucer tuklo, oko pola 9 navecer
Nije strasno kako je padalo ali ima dosta ostecenja. Vidit cemo kad pocne trunit.

21518

21519
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Da, nažalost 02.09. opalio je led i stuklo sve do kraja...
Leda je bilo da možeš lopatom tovarit, Slike su iz DRUGOG dana, 20 sati nakon što je lupalo...

Na trsu nije ostao niti jedan list.

Sivi pinot smo pobrali, on je imao 15 slador i od toga će se napravit neka pijača "za po doma"

Graševina je bila totalno nezrela za ikakvo branje, slador oko 10, kiseline ekstremne itd. Ostavili smo je na trsevima i jednostavno prekrižili berbu za ovu godinu.
porezat ćemo je na pod kroz koji dan....

Katastrofa jbga.

PS, Inače sam na terenu pa nisam imao baš pristup kompu i nisam mogao odmah stavit slike...








 
Posljednje uređivanje:

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Nije još malo rano za rezanje a?

Mislim ima kod mene ekipe koja je pocela rezat al to ke ekipa koja ima jako puno ili ekipa koja ide u zaradu kod ovih drugih...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Ja sam jos prije nove godine imo polovicu porezanu, sada su ostala mjesta di jos voda stoji...cim lozi padne lisce mozes rezat
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
28A800B1-17F0-4CD8-8863-F86C1C01CF21.jpeg A5429C78-DB86-4DC5-94FB-129FF2B6CD90.jpeg DBA9AC2B-EF06-4BC8-AD35-9B510F25D695.jpeg
Jučer pobro stare trsi danas iskopao čokote i pola povadio, sljedeće je oranje i na proljece zadnja cijele parcele
 

barac

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
90
Pozdrav svim vinogradarima i ostalim trudbenikima.!
Može li mi tko povedati di bi se mogel kupiti ili još bolje nabaviti kakav rabljeni mehanički podrivac za međurednu obradu,gledal sam malo one francuze i talijane .čista mehanika bez ikakve hidraulike za tomicu
 

Najnoviji postovi

Na vrh