• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Nema frke gospon Plemeniti,sutra bu slika ,malo prije sam došel s posla tak da mi se nejde u garage.. a malcer je došel na pocetku ove sezone i mislim da vredi svake kune..

Ma nema frke nije turska sila,,,
I sam sam u nabavi takvoga necega iako sad prskam sa 430-tkom i dobra je ali i ja bi malo mukte a da se k'tome kvalitetnije odradi,,,
Sjecam se jos godina kad su se ove (iz prc) sto pustaju mogle u mađariji kupiti za sitne novce,,,
Nakon dvije sezone se nesto sa strujom dogodilo a kriza bila pa smo se ipak odlucili za nesto kvalitetnije,,,
Eno one prc sad sad na ormaru, skuplja prasinu, mada bila je to solidna sprica (dok je trajala) ali ono zalijevanje sa sredstvima je presudilo da je zamjenimo,,,
 

barac

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
90
Još uvijek imam straus atomizer,ali iz prijašnjih postova navedeni problemi isti,;struja,srmering pušta malo simo malo tamo,tak da je sad ovo pjesma .sprica je agromehanika 220 litara rezervar,ruke su za "bata" špricu made in srbia ,kolut domaca proizvodnja,sa šlaufom kod sebe malo spricam,brajdu i jedan korner ,kod suseda nazalost sve..
1593522877113347380960539208882.jpg
1593522937026453553937859024025.jpg

slika u radu:
IMG-20200630-WA0000.jpg evo tu me tast slikal pod kucom imamo 170 komada da slučajno ne sfali..😁,ove godine jako pogođeno mrazom..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

barac

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
90
Samo se nadaj,ja sam danas malčiral,rekli su kisu u petak tak da sumnjam da nebus moral,jedino ak ne špricaš s otrovom između..onda bus moral pricekat pak onda trovat..
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Pa nisu skupi, ovo je na hidrauliku i puno je bolje nego mehanički, to je skoro neizvedivo na čistu mehaniku, ja sam moga polovnoga kupio za 800€
Ma nebi reko podrihvač ja to zovem motika, ide jedno 5 cm ispod zemlje da prolazi taman ispod korijena trave i da ju čupa, kad se radi u suho vrijeme ima lijepi učinak
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,701
Ja sam malo prije skoknuo u naše gorice po par litara friškog vina, imamo nekakve majstore ovih dana. Vidjelo se to bude i na priloženim fotografijama "da se držim doma", a ne da idem u gorice pokositi ih, okopati, poštucati, :), ali budem ja samo dok majstori završe i odu mi od doma :).
Prilažem par današnjih fotki, kako to trenutno gore izgleda, iako smo uklonili dosta listova itd, još se može vidjeti da je bila tuča:

GO4NrM6.jpg


4VlgUFl.jpg


WYs3Gjq.jpg


REjeQfu.jpg


jfBSnsI.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,573
G. Plus, dobil si "sviđa mi se" za lijepe slike iako nisam obožavatelj goric ;)
 

barac

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
90
I ja sam skoknuo do susedovih goric i skuhal se u njima dok sam napravil da zgledaju priblizno kak od krumpironje,samo moj jedini alat su bile škare..
Gazda Plus,gorice su vam čist fajn,ni to nis kaj bi bilo zabrinjavajuce.. ŽIVJELI!
 

Najnoviji postovi

Na vrh