• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
Malo sam unatrag par mjeseci promatra te no name i poznatije i na oko mi se čini da je sve to isto,samo drugačije upakirano i d a puno plaćamo samo ime
Znači isti oblik,ista plastika samo drugačije boje
O kvaliteti ugrađenih dijelova i baterija ne mogu sudit,a na "oko" je sve to identično
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Pa ja sam trazio sigurno dva sata dok nisam naso neki balans, i zaključio da su sve iste, razlika je samo u dizajnu i nekim sitnicama, a meni je bilo bitno samo snaga i zahvat, škare nemaju senzor za prst i žicu i nemaju ekran koji broji rezove ali služe svrsi, kupio sam ih na aliexpress i dobio sam zadnji komad od prodavača koji ima skladište u poljskoj i u crnom tjednu su bile 40% na sniženju, sad sam išo opet tražit i više ne nudi dostavu iz poljske ima samo iz kine direkt tako da je dostava duža, u svakom slučaju preporučam, ja sam ugodno izenađen prvenstveno sa trajanjem baterije i mislim da će trajat i duže nego godinu dana, ali vidit ćemo ja vjerujem da jedna baterija može porezat 500 cokota do nule znači sa bacanjem dole, a to je skoro duplo od moje norme koliko stignem vremenski, par punjenja i ja sam gotov jer ja ne režem sve nego imam još covijeka koji mi reže tako da kad meni dosadi će preuzet :ROFLMAO:

Edit: najbolje da pogledate sami na netu ja sam tražio pod...eletric pruning shears... iz kine ne dostava oko 300kn rok je 7-15 dana i cijene su oko mojih nesto skuplje nesto jeftinije ima za svaciji dep
 
Posljednje uređivanje:

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Meni je to nekako bezveze i preskupo. obične trsne škare su vječne. za debele grane kupi žagu.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Bezveze i preskupo? Cijene takvih kod nas u hrvatskoj malo bolje su od min 550 pa do 2-3t€...
Kad budes rezao dnevno 500-600 komada cu te pitat koliko ti služe te obične
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
Sa motorkom popiliš na 10-15 cm visine,i onda traktor -plug i jedan ide za tobom i čupa ih iz zemlje da ih ne pokriješ sa brazdom,ili neki bagerić,ili kako si napisao motika?
Već si se umorio vinograda?:eek:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Sta mislis kasnije sa zemljom?
Ja sam do zemlje malcerom samljeo, jednu godinu tanjurao pa sijao, iducu godinu orao pa sijao...
 
Na vrh