• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,707
Kako se približava naša berba tako i mi polako odrađujemo "pripremne radove", pregledavamo ga da se možda iznenada ne kvari, za sada je OK :
IMG_20210913_152756.jpg
Jučer smo supruga i ja pokosili i poflaksali, sve:
IMG_20210913_152740.jpg
Beračima i putarima za ulazak u redove spremno:
IMG_20210913_170410.jpg
Sada smo zaista samo još Bogu u rukama i prognozi vremena, a baš da je prognoza vremena dobra za naredni vikend i nije, ali možda nam se ipak otvori "nekakav mali prozor s malo lijepog vremena" pa da mi uletimo i potrgamo, no otom-potom...
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Svaka čast za vinograd, vidi se trud i ljubav.
A po pitanju berača e tu sam lud na te ljude, kad je gnojidba, rezidba, iznošenje loze, čišćenje glava, kidanje zaperaka, provlačenje i prevršivanje loze, a o kopanju i da ni ne govorim, nigdje nikog svi moraju i tamo i vamo i baš tad nemaju vremena za pomoći a kad dođe berba zovu još 15 dana unaprijed da ako treba pomoći da samo zovem, e nema nikakvog zvanja kad smo sve sami napravili i to ćemo.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
tak imam identično i ja na sivom pinou na nekoj trti :) identični grozdići
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,707
A kamo su nestali svi mali 🤔😖😥:
IMG-9f9bd22cc2dfeb6d7697136049ae4e84-V.jpg
Opaaa neka mala akcija 👌
IMG_20210918_123318.jpg
Umor i odmor malih radnika 👍✌️👌
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Svaka čast, kod mene neće trganje još sigurno 3-4 dana, puno kiše je napadalo ovih dana, a zove do utorka srijede nestabilno vrijeme.
 

Najnoviji postovi

Na vrh