• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
4 obrade u jednoj...zatvara kanal od deponatora, čisti travu po sredini, čisti ispod trsa i čisti po trsu mlade izbojke
I uništavaš češnjak između trsova - mogla bi te gospođa radi toga skalpirati.
Malo šale.
Jako koristan stroj, a vidi se da si vješt u rukovanju s njime. Dok se jednog dana ponovo navratim na Krk dojdem do tebe pogledati tvoje gorice u živo 🙃 :devilish: ;) , vidim da si vrlo marljim i koristiš naprednu tehniku i tehnologiju. 👌
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Nema kise na vidiku pa mi se nije čekalo, inace bolje odradi onda, ovako ko po betonu lupa.
Plus slobodno
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,973
Krumpi pa ti si i sumporaču ugradio na taj stroj :cool: ;):ROFLMAO:
Vidim da i kod tebe ima luka po trsovima
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Danas je bio dan za KAN i motikan. (Ja i moja draga, na "vikendu na našem valu", mislim u goricama.)
Prvo je sve pokošeno, a tamo gdje nije praktično ili dostupno za kosilicu, kao grabicu, grive itd., sam poflaksao.
Onda je na red (za prihranu) došao KAN, a iza njega "motikan.
Završna je aktivnost bilo špricanje.
Sve u svemu imali smo jako lijep, doduše malo naporan, ali sadržajan dan u prirodi. Došlo je još dosta i drugih ljudi, susjeda i bilo je živo danas u goricama.
Ovako je to kod nas izgledalo:
View attachment 49090
Poslije motikana ;)
View attachment 49091
View attachment 49092
Kako ti se pokazala prskalica?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj more takvo razmnožavanje za sortne trsove, ili se dela o "divljaku"?
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,230
ja sam pred 2 god izabelu reznice stavil u zemlju gnoj i vodu...ko blato napravil...i za mjesec i pol ih posadil u rupe...jako se lijepo primilo...
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,341
Ona ide ko i tudum od reznika. Postoji način da i cijep zakorijeniš od reznika,ali nisam to isprobaval
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
Priroda čini svoje...
IMG_20220803_185304.jpg
Šara bojama...
IMG_20220803_185414.jpg
Još da nam "onaj mali" počne svoju pjesmicu "črn - bel"
IMG_20220803_190003.jpg
Prekrasno je gore na brijegu, u goricama...
Jučer smo isto na večer bili i s dvojim se susjedima uz svijeće, na stolu, "na obršu" družili. Obišao nas je i još jedan mladi susjed s dva mala sineka, momentalno je supruga dečecima poklonila jednoga prilično velikog bagera i jednog kamiona miksera, svaki ima tak oko pola metra. I svakome "šnitu" čokolade, da ste samo vidjeli taj sjaj u okecima dječaka 👌👍🥂
 
Posljednje uređivanje:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
IMG_20220803_210608.jpg
Tko to može platiti ili kupiti?
IMG_20220803_192111.jpg
Ovaj bljesak svjetla iz daljine, pred večer, se ponavljao još i po mraku. Nisam ga po mraku fotografirao jer imam penzionerski mob, "sa slabijom kamerom" :cry: . Bilo nas je šestero, nismo skužili što to i zašto bljeska, jedino smo sigurni da tu nema svjetionika 🙃😂🤓.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Ima možda tko od kolega ovakvu prešu Mayer za grožde i da zna koja je svrha ove tipke skroz desno? Kolega ju je nedavno kupio i za sad ni u jednoj kombinaciji ako ju stisne nema promjena u radu.
 

Prilozi

  • IMG-20220810-WA0000.jpg
    IMG-20220810-WA0000.jpg
    30.5 KB · Pregleda: 14
Na vrh