• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Voćarstvo savjeti od A-Ž od 1-12mj

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Bolje sada nego u proljeće, makar ne bi trebao saditi bas u blato. Isto tako temperatura nakon sadnje ne bi trebala par dana ici u minus.

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Nisam više toliko aktivan ali za preporuku video uredak od ovog mladog voćara Thomas Oswald dosta se toga moze vidjeti a pozavidjeli bi mu i najveci vocari u Hr. Daje savjete pokazuje kako se bori klimatskim promjenama svega pomalo, vrijedi pogledati sve.

domy_os

Aktivni član
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
157
Ne znam gdje pitati ili ako smijem postaviti oglas za posao... Naime, u okolici Zlatara trebam nekog voćara da mi pomogne u pregledu mojih voćkica. Treba sve pregledati i vidjeti u kakvom su stanju, za orezivanje, kompletno rezanje ili ništa od toga. Mogu ga i ja dovesti do placa u slučaju da nije previše daleko.

Andrej31

Novi član
Tu od
13 Lis 2021
Poruka
1
Poz. Bavim se malinarstvom vec nekih punih 3 godine, medjutim prijetio sam pojavu krtica u malinjaku ako neko ima slicnih problema volio bi da se javi i da kaze na koji je nacin rjesio. Isto tako pojavila mi je se divlja svinja koja ruši sve na šta naidje. Hvala.

lijeskakc

Dobro znana faca
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
274
krtice pokušaj riješiti dimom iz auspuha (npr, stari moped ili stara kosilica). Imam i savjet za divlju svinju, ali nisam siguran kak bi reagirala policija i lovci;)

Goran S

Novi član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
25
Svinje i nama provaljuju i prve štete.. stavljen pastir i izgleda ne ide drugačije.. Intenzivni mirisi navodno smetaju - omekšivač za rublje natopljen na krpu, parfemi.. A ima ih more, iskrižali se sa domaćim i razmnožavaju se kao štakori i sad kad hodaš okolo u prirodi smrdi kao u svinjcu, više me se ni ne boje kad me sretnu.. samo da ne pomisle da me stave na " jelovnik" ..

Na vrh