• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

hotela

Dobro znana faca
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
996
Zdravo živo moji forumaši,danas ga sotonisti dobro praše barem ovdje u južnoj Dalmaciji.
Preleti aviona i zaprašivanja non-stop,pratim ih ruskim dvogledom 20/60 te se dobro vide,samo rijetki brez ikakva traga o to civilni bijeli.
No dosta njih teško vidljivi jer su vojni sive boje i puno brže lete,obratite pažnju pa ćete shvatiti o čemu pišem.
Mnogima od vas je to neshvatljivo,no imate vlastite oči pa se uvjerite ,meni je mnogo toga jasno i već polako glupo se ponavljati.:coffee:

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
8,726
Bože pomozi mi. Baci ciglu i budi precizan.
Kaj ti pišeš? Da je meni bar na jedan dan bit hotela da se odmorim od svega.

Atppt

Član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
55
Zdravo živo moji forumaši,danas ga sotonisti dobro praše barem ovdje u južnoj Dalmaciji.
Preleti aviona i zaprašivanja non-stop,pratim ih ruskim dvogledom 20/60 te se dobro vide,samo rijetki brez ikakva traga o to civilni bijeli.
No dosta njih teško vidljivi jer su vojni sive boje i puno brže lete,obratite pažnju pa ćete shvatiti o čemu pišem.
Mnogima od vas je to neshvatljivo,no imate vlastite oči pa se uvjerite ,meni je mnogo toga jasno i već polako glupo se ponavljati.:coffee:
Prilofčanec ti na moru a treba pčele branit i ljeka za varou stavit.
Nebu nikaj meda druge godine ako buš tak pčelariv

hotela

Dobro znana faca
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
996
Ma nije meni za med,nego da pomognem pčelama odnosno majčici prirodi,zet to rješava ja sam hadžija. :ppozdrav:

Atppt

Član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
55
Ma nije meni za med,nego da pomognem pčelama odnosno majčici prirodi,zet to rješava ja sam hadžija. :ppozdrav:
Obavezno prihrani i očisti od varoe inače im ne budeš pomogev a na proljeće bude prazna škatulja

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
8,726
E da je takvih više kaj spašavaju svijet sa jednom košmicom.
Mi neznao kak smo ponosni kaj imamo hotelu.

hotela

Dobro znana faca
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
996
Koja variola,znaju se one same pobrinit,ako se namnože biće još košnica.
Nikad nemojte sumnjat u sebe i prirodu(stvoritelja),prepustite se i uživajte,trenutno opušten u Metkoviću na večeri.:ppozdrav:

ps.nadam se da su anđeli takođe žedni

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
828
Hotela nevolja te draga odnela pa ne po meni naručivat😰
Malo leda smo dobili, Pitomački kraj...

Najnoviji postovi

Na vrh