• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Youtube

benjamin3

Član
Tu od
29 Lip 2020
Poruka
69
Nisam osobno plaćen, ali radio neke stvari sa Youtube-om i ostalim pružateljima takvih usluga pa znam ponešto o tome. Što te zanima oko toga?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Isplata zarađenog novca. Sve ostalo sam prošao, sad za ovaj dio trebam savjete.
 

benjamin3

Član
Tu od
29 Lip 2020
Poruka
69
Oke, koji dio oko isplate? Si popunio sav info, provjerio da ne postoji hold na tvom account-u zbog nekog razloga ili da nije nešto disabled za tvoj određeni account?

Konkretno, radio sam to sa klijentima koji su imali AdSense account te su bili plaćeni za preglede na preglede reklama, dali je to slučaj i kod tebe ili imaš neki drugi način isplate sa YouTube-a?
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Ne, ne, preko tisuću pretplatnika i čini mi se 4 tisuće pregleda u zadnjih 12mj., to Marko ima oboje.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Zanima me nakoji način je najbolje isplatiti?
Koliko sam skužio, kod nas se može jedino preko deviznog računa?
Zanima me hoću li imati kakvih problema oko poreza, jer sam u paušalnom porezu, pa ne znam hoće li to ići u dohodat i hoću li imati kakvih problema. Porezni dio me najviše zanima.

Bajdvej, potrebno je 1000 pretplatnika i 4000 sati gledanja u posljednih 12 mjeseci.
Prešao sam to, već sam skoro 3 mjeseca "plaćeni jutuber"
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,623
Naravno da se plaća porez, jer se prihodo po svim računima gledaju.
Na koji način - ne znam. Vjerojatno kao na autorsi honorar ili plaću: doprinosi za mirovinsko i zdravstveno osiguranje a ostatak bi trebal povećavati poreznu osnovicu kao drugi prihod.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Otvori račun na ženu tak da tebi ne radi probleme taj novac kad je OPG na tebi...
 

Najnoviji postovi

Na vrh