• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zacepljen zeludac

Peky

Član
Tu od
8 Sij 2020
Poruka
144
Dakle primjetio sam da mi pilic od tri mjeseca vec suze vremena ima tikove sa vratom kao da namjesta zeludac, plus sam promatrao ujutro kad dodem vec mu je pun zeludac malo sam googlo i procitao da perad moze imat zacepljen zeludac, on i dalje jede i pije ali zeludac mu je stalno pun, probao sam ga odvojiti dan bez hrane samo voda i opet je bio polupun, ima netko iskustva s ovim?
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Pokusao sam lijeciti takve ali nista. Spricom od inekcije sam mu u kljun nalijevo rastopljenu sodu bikarbonu. Sve izbaci van i dio hrane ali bez uspjeha.
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
A da. Kad se sjetim koliko mi je pokrepalo. Pod zadnje vise uopce kad vidim neke simptome za koje znam da ne mogu nista ne poduzimam nista. Jednostavno ako za par dana ne dodju k sebi uklonim jer se samo muce. Odes veterinaru, bacis samo novce.
 

Peky

Član
Tu od
8 Sij 2020
Poruka
144
A ja sam novi u uzgoju pa se ucim ali nebi htio da se pati
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh